Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy csaj magának se vallja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj magának se vallja be hogy szerelmes valakibe azt fel lehet szedni?

Figyelt kérdés

Tipikus a gyerekkorban hogy egy csaj szerelmes egy fiúba, de az alacsony pszichológiai szintjének köszönhetően ezt saját magának se vallja be, még bele sem (mer) gondolni. Ha a barátai mondják ezt zavarba jön stb...

DE egy ilyen csaj vajon nyitott e egy párkapcsolatra egy másik fiúval?

Azaz fel lehetne e szedni egy olyan csajt aki a fenti módon szerelmes egy fiúba, pont azért mert nem vallja be saját magának?


2012. dec. 30. 01:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"alacsony pszichológiai szintjének"


Ez a kifejezés honnan a tőgyből van ..mondok akk egy másikat..DEGENERÁLT!

2012. dec. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Elmondom mit kell tenned: Fogd meg a derekát és emeld meg!

2012. dec. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt gondolom hogy lehet ilyen szemétségű lány akkor is ha már 16 éves. Nem kell hozzá derekánál fogva felkapható 8 évesnek lennie.


Nem mintha ennek az elméletnek bármi köze lenne az életem történetéhez.

Ennek ellenére egyszerűen csak felmerült bennem mint "elmélet"(szituáció).

Vajon mit érezne a csaj ha akkor kap észbe hogy szerelmes egy fiúba amikor már egy másik faszival lófrál("+Miért járok ezzel a pasival amikor ott van az akibe szerelmes vagyok+")

2012. dec. 30. 08:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy ilyen úgy isten igazából lenne! :D Ne tudja senki jobban, hogy valaki mit érez! Majd ha ő úgyérzi szerelmes akkor közel enged magához valakit, addig meg senkinek semmi köze hozzá, hogy miért él úgy ahogy él és miért gondolkodik úgy, ahogy gondolkodik!
2012. dec. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy látom te nem tudod mi az hogy nő.
2012. dec. 30. 11:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Eléggé nőnek érzem magam, szóval lehet nem én vagyok az, aki nem tudja! :))
2012. dec. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!