Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ezt már vehetem úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ezt már vehetem úgy, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés
Facebookon ráírtam egy lányra tök ismeretlenül profilképpel és először azt gondoltam, hogy elküld a fenébe, de nagyon meglepődtem. Azt válaszolta a lány, hogy meglepődött és felőle ismerkedhetünk, illetve megkérdezte hogy találtam rá, azaz még érdeklődik is. Szerintetek bejövök neki? Nekem nagyon tetszik ő.
2012. dec. 30. 02:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy simán magányos és unatkozik. De ki tudja? Kérdezd meg tőle.
2012. dec. 30. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

sima minimális érdeklődés.

a közelében sem vagy a bejövök neki résznek.

neten te ostoba?

pár élő találkozás után már lehet róla beszélni.

2012. dec. 30. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elsőnek válaszolónak köszönöm, a másodiknak üzenem, hogy ő az OSTOBA!
2012. dec. 30. 03:44
 4/4 anonim válasza:
Lehet, hogy teszel neki, és azért érdeklõdik, vagy csak szimpatikus vagy neki, és próbál barátkozni. :)
2012. dec. 30. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!