Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyjam a barátomat szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam a barátomat szerintetek? :\

Figyelt kérdés

Fel szeretnék menni a westendbe kocsival és nem akar engem elvinni, aszt mondja, h ő nem tud vezetni budapesten, nincs akkora tapasztalata, mert még csak 3 hónapja van jogsija és attól fél, h balesetünk lesz vagy valami.

Aztmondja mennyünk fel vonattal vagy busszal de nekem nincs hozzá kedvem... :\ keressek egy olyan srácot aki elég tökös a feladathoz?



2012. dec. 22. 17:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy normális...
2012. dec. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez most csak vicc??


Ez nem tökösség te idióta. Az életetekkel játszana. Örülj neki, hogy nem felelőtlen.

Egyébként meg szerezz te jogosítványt és vegyél autót, ha ennyire nem tetszik a vonatozás.

Nekem évek óta van jogsim és kocsim is, de sokszor én is vonattal megyek, ha hosszú az út.

2012. dec. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
ha ezért elhagyod akkor erre nem tudok mit mondani h.lye p.csa vagy ennyi
2012. dec. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

" vezetni budapesten"

Mér meg van adva , hogy melyik Városban tud vezetni ?:DDD

My my ...

2012. dec. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként teljesen egyetértek a sráccal hogy 3 hónapos jogsival inkább vonattal menjetek ezzel inkább félretéve a kockázatot de te is egy olyan kis tinip*csa lehetsz akit mindenkivel autóval kell kisérgetni stb stb.

És ha emiatt szakítasz vele , nem is tudod hogy mekkora szíveséget tennél a srcácnak.

2012. dec. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 -=Koldus=- ***** válasza:
100%

Ez tuti, hogy fake kérdés. Ennyire idióta hülye pi.csa nincs a világon. (Bár lehet mégis, ki tudja)


4 éve van jogsim, de én sem mernék pesten vezetni...

2012. dec. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ezért dobod ki akkor jó nagy szemét vagy!

Figyelj nem olyan egyszerű pesten vezetni mint vidéken nagyobb városban, ott teljesen más minden. Én nekem több mint 2 éve van jogsim 2 hónapja mertem vezetni ott és teljesen be voltam parázva. Itt vidéken a kisvárosunkba meg a környéken lévő nagyobb városba is jól vezetek pedig elég bonyolult ott is vezetni ám. De a főváros az egy teljesen más világ. Ne hidd azt hogy ez olyan egyszerű. és ez nem a tökösség kérdése aki tökös az mellett tuti hogy bajod lesz mert vagánykodik vagy valamit benéz és már meg is van a baj. A barátod félti a testi épséged ezért nem mer autóval elmenni oda. Lehetnél megértőbb is egy kicsit.

2012. dec. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom -.-""

Szegény srác. Hagyd el inkább sokkal jobb lesz neki:'D.

2012. dec. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Kíméld meg és hagyd ott jobban jár hosszútávon nélküled.
2012. dec. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

mekora szemét beszólogatós állatok vannak ezen az oldalon pfffff xD

és mivan akkor h én kocsival akarok menni meg miaz h nem tud ott vezetni? akk mire kapta a jogsiját ha nem tud hmmm?


az apja is megmondja neki h 20 éves már igazán összeszedhetné magát h akar leni végül valami a zéletben... erre itt az alkalom elvihetné a b.nőjét pestre és büszke lehetne magára és más is az lenne rá de nem... lehet nem is szeret engem igazán -.-''

2012. dec. 22. 17:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!