Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hányszor csaljam meg a Barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor csaljam meg a Barátomat hogy biztos legyek benne hogy Ő az Igazi?

Figyelt kérdés
Két és fél éve vagyunk Együtt. 21 éves vagyok a Barátom 26. Sajnos kicsit önbizalomhiányos Vagyok néha és ilyenkor előfordult hogy felmentem Máshoz és volt hogy meg is történt... Nem mondtam el neki nem akarom megbántani. Komolyak a szándékaim de Nem tudom hogy mikor lesz az amikor teljesen Biztos leszek benne. Kérlek segítsetek!!!
2012. dec. 30. 14:21
1 2 3
 21/30 ASOT ***** válasza:
A Mai Nap Hülyéje! :)
2012. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
44%
NEM ÖNBIZALOM HIÁNYOS VAGY TE HANEM EGY FA.Z SZOPÓ,REPEDT SARKÚ.AZT SEM ÉRDEMLED MEG HOGY A BARÁTOD LE KÖPJÖN MERT SZENNYES LENNE A NYÁLA!NEM VAGY TE MÁS CSAK EGY BÜDÖS FA.Z TARISZNYA!
2012. dec. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 ASOT ***** válasza:
CAPS LOCK lesz a neved utolsó! :)
2012. dec. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
37%

Kedves "férfiak"!


Abba lehet hagyni a kamu kérdéseket, a nők lejáratását!

Ez annyira gáz!

2012. dec. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
nem ő az igazi. hogy lehetsz ilyen? Remélem lebuksz.
2012. dec. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

nem értem a logikát

szétkúratod a pinádat idegen formákkal hogy megtudd hogy nem szereted a pasidat, de azt szeretnéd hinni hogy szereted mert eltart?

ennyit szűrtem le

2012. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Nem tudom,én nem hiszek ebben az "igazi" feeling-ben,viszont szeretem a barátomat,és eszem ágába sincs megcsalni!Furcsa csaj lehetsz,hisz ha szeretsz valakit nem csalod meg+nem kell,h ő legyen az igazi...másis lehet..de ez s felfogás..istenem...eszméletlen..úgy mint te!Gáz vagy
2013. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Benkoos ***** válasza:
Ülj le,egyes!
2013. jan. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Mia a f@sz van? Önbizalomhiány nem ok és nem is magyarázat a megcsalásra. Elvben ellen vagyok hogy egy férfi megüssön egy nőt de ilyenkor kívánom hogy fepofozzon majd közölje hogy neki k€rva nem kell és otthagyjon. Nem tudom fake-e a kérdés sajnos ismerek ilyen lányt aki a lelki instabilitását és önbizalomhiányát csak a kavarásaival tudja kompenzálni és ez az olyan típusú csaj akit még az ellenségemnek se kívánnék. Lósz@rt szereted te a pasid hisz te vagy az első a te önbizalmad, a te érzéseid, a te örömöd az ilyen embernek ne legyen kapcsolata mert tönkreteszi magát és a párját is. Előbb-utóbb minden kiderül, és szívből kívánom hogy a pasid a szemedbe nézzem és megkérdezze miért tetted ha szereted ettől nagyobb büntetés nem kell.
2013. márc. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Anyád
2016. jún. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!