Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mondja el, hogy új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja el, hogy új barátnője lett? Fél, hogy összetöri a lelkem? (folytatás lent) SOS

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, fél évig szexkapcsolat is volt köztünk. Nagyon jó barátomnak tartottam. Vagy tartom még most is, nemtudom.

Mindent meg tudtunk beszélni, elmesélte legféltettebb dolgait is. Ha ennyire jó barátok vagyunk, miért nem mondta/mondja el örömködve, hogy képzeld, találtam barátnőt? Fél, hogy megbánt azzal, hogy már nem lesz több összebújós este?

Ti mit gondoltok erről, ha ti lennétek ilyen helyzetbe, így viselkednétek?



2012. dec. 30. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is fél, hogy megbánt vagy az is lehet, hogy attól tart, hogy véletlenül elárulod a lánynak, hogy mi volt köztetek, és, hogy ettől megromlik majd a kapcsolata mindkettőtökkel. De ez csak egy tipp. :)
2012. dec. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem a tulajdonod ez a férfi.Még akkor sem akár meddig volt köztetek kapcsolat.A kutakodást, nőként is vissza utasítom, és megvetem, nem hogy egy férfi?

Egy normális ember senki után nem kutakodik..

2012. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kedves második, honnan veszed, hogy kutakodtam?! Azért, mert egy ismerősöm véletlen kiköhögte, hogy látta valakivel?
2012. dec. 30. 19:16
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet őt is csak d*gja és ennyi. mivel szexkapcsolat, nem kell elszámolnia neked erről.
2012. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!