Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha a párom ha iszik, akkor tiszta "hülye" lesz? Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
az a szitu,hogy tényleg jól megvagyunk igaz most vannak kisebb gondjain,de megoldhatóak.épp ezért a gondok miatt elkezdett inni nem minden nap heti egyszer de akkor nagyon.pont tegnap történt,hogy este felhivtam,hogy merre van mert aggodom miatta,hogy ne e történt valami baj,erre azt mondja haggyál békén iszom és különben is semmi közöd hozzám és erre lerakja a telefont.hivóm ujból,hogy jöjjön haza mert az ivással semmit nem old meg,a válasza hogy mit akarok én,nekem semmi közöm hozzá én az ö házába élek egyenlöre ugyhogy nedumáljak bele a dolgaiba,mert én senki vagyok és a legdurvább ebbe,ugye babát szeretnénk költözés esküvö elött álunk,erre bejelenti tök bunkó hogy jó lesz ha elkezdesz gyógyszert szedni mert én már nem akarok gyereket!!ezen tök kibuktam igy is magam alatt vagyok hogy lassan egy éve probálkozunk és igazából ö mondta,hogy már itt az ideje és nagyon szeretné és akkor ilyet mond.minden válasz érdekel
2008. máj. 30. 07:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ebbe a helyzetbe leülnék vele és beszélnék vele. Hogy döntse el hogy mi a fontos neki. Én olyan mérges lennék ebbe a helyzetbe hogy biztos a fejéhez vágnám, vagyis megmondanám neki a frankót, h mit szórakozol velem, akartunk gyereket akkor most mivan??? Ha tovább is így viselkedsz, elmegyek innen, én nem akarok így élni. Mi lesz később?? Elakarsz veszíteni, mert jó irányba haladsz, ha így folytatod ez lesz. Sajnálom én nem tudok mást írni, gondolom azt gondolod hogy persze így könnyű nekem ezt mondani, és te tudod hogy nem hagynád el, de sztem te is belátod h ha rövid időn belül nem változtat a viselkedésén, akkor nincs megoldás, csak a szakítás. Gondolom mind a ketten fiatalok lehettek. Arra gondolj mindig hogy mi lesz később. Még fiatal vagy, nem kell csüggedni, találnál mást, aki szeret és foglalkozik veled. De próbálj meg leülni vele, és elmondani ugyan ezt neki is mint nekünk. Én nagyon szurkolok nektek!!!
2008. máj. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

azt hozzá tenném még hogy elég nehéz idö szakon vagyunk túl.én is egy kapcsolatból száltam ki, meg ö is egy hosszuból.én ugy érzem 100%-ig mellette voltam mindenbe amibe tudtam segitettem,és mindent meg tettem érte,családommal rossz volt a kapcsolatom ,de most már nem is beszélek velük,elmarta a barátaimat mert neki nem tetszet és azt mondta,hogy választhatok vagy öket választom vagy vele egy családot akarok,mert ö már nem kisgyerek és én öt választottam,mert tényleg egy normális családot akarok.eljöttem a munkahelyemröl mert öneki nem tetszett,fözök mosok takaritok rá mindent rendben tartok és csak tényleg annyit várok,hogy kicsit megbecsüljön,én nem szolok bele ha a barátaival találkozik vagy isznak egy két sört.az tény hogy én fiatalabb vagyok és nem száltam be pénzel hanem csak oda költöztem hozzá,de szerintem nem sok 22 éves lány rendelkezik nagyobb vagyonnal.ö viszont elég jól él nincs panasza,és nem értem hogy miért kell ezeket a fejemhez vágni,erröl nem én tehetek sajnos nem olyan családból jöttem aki uszik a pénzbe.és ugye ilyenkor a fejemhez vágja,hogy én most nem dolgozom csak lógatom a lábbam egésznap,csak ha igy lenne akkor kétszintes családi ház uszna koszba,nem lenne kajája,se tiszta ruhája,van 3 kutyánk azókat is én rendezem.szerintem ez elég elszomorító nem?!!

2008. máj. 30. 08:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Legyen egy kicsit több büszkeséged, én öbecsülésed. Undorító és ocsmány dolog valaki fejéhez vágni, hogy nem dolgozik, akkor ha egyenlőre nem talál melót, vagy főleg úgy, hogy ő akarta hogy hagyd ott a munkahelyed, amit mellesleg nem lett volna szabad megtenned. Elismerem, hogy a helyzeted elég nehézkes, szerintem mindenképp próbálj melót találni, és ami a legfontosabb próbálj egy akármilyen picike albérletet találni, mert hidd el hogy NEM FOG MEGVÁLTOZNI!!!!! Ultimátumot kell adnod neki, mert az hogy beszéljük meg,sajnos semmire nem elég, és nem fog működni. MÉg soha nem láttam olyan pasit, aki a beszéljük meg-miatt leszokott az ivásról. De inkább azon gondolkodj el, hogy biztos vele akarsz e közös jövőt, ha már a babáról most így nyilatkozik.

Bár én a helyedben összekapnám a cumómat és futás mielőtt nem késő.

2008. máj. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én faterom ugyan így kezdte mikor kicsi voltam, először ivott aztán meg vert is minket anyuval és az öcsémmel. Szerintem nem fog javulni a helyzeted! Hagyd ott és majd rá jön h mennyire is kellesz neki! Nehéz lesz az biztos! Sok szerencsét!!!
2008. máj. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én is igy gondolom, hogy aki elkezd inni az nem tudja abba hagyni csak rosszabb lesz.Bár ö nem folyamatossan iszik irtam ,hogy csak alkalmamként de akkor sokat és ez is csak mostanában van mióta vannak problémák.de ugy gondolom az ital sehova nem vezet csak teljes leépülésre.a gondokat meg kell oldani.most adtam neki egy ultimátumot vagy befejezi ezt az ivászatot a haverokkal, vagy pakolok és többet nem lát.elmondtam hogy ne ennyi idö után hánya a szememre, hogy én pénz meg minden nélkül mentem oda hozzá.ö a legelejétöl tudta hogy nem egy multimilliárdos családból származok,hogy a családommal rossza a kapcsolatom,ezért is költöztetett magához minnél elöbb, bár tudnának azért segiteni a szüleim csak annyira rossz a kapcsolatunk,hogy azt mondják oldjam meg az életem ahogy akarom ök egy fillérrel nem segitenek.de ez nem is érdekel.nagyon kiváncsi leszek mi lesz a pasimmal,bár most ugy vettem észre,hogy megilyet,látta rajtam,hogy most teltbe a pohár és komolyan mondom a dolgokat.
2008. máj. 30. 13:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez az kislány, állj a sarkadra. Ha ennek hatására nem változtat, akkor menekülj, mert soha nem lesz normális életed.

Eleve milyen dolog az, hogy elmarja a barátaidat? Egyszer csak azt veszed észre, hogy egyedül vagy, kiszolgáltatva egy arrogáns pöcsnek.

Meg kell szabnod a feltételeket: Ha ő sörözhet a haverokkal, neked is lehetnek barátnőid, elmehetsz szórakozni. Ha meg továbbra is iszik, és bunkó, akkor pakolsz.

Apám nagyon hasonló ember, és sajnálom anyámat, hogy mellette kellett leélnie eddigi életét. Most már kicsit jobban vannak, de néha most is van veszekedés. Anyám szinte sehova nem mehet egyedül, mert féltékenykedés a vége. És ő sem fog soha megváltozni. Amúgy én is férfi vagyok, de az ilyet ki nem állhatom.

2008. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát, ez lehet, hogy durván fog hangzani, de csak azért mondom, mert én is egy hasonló "jó" házasságból született gyerek vagyok. :(


Szerintem ha van lehetőséged, addig hagyd ott a pasit, míg semmi nem köt hozzá (házasság vagy egy baba).

Semmilyen probléma nem lehet mentség arra, hogy ilyen hangnemben beszéljen veled! Mi lenne, ha megszületne a pici? Akkor egyébként is változik a férfi és nő viszonya... És ki tudja, hogy a gyermeknevelésben mennyire lenne partner- a gyereknek árt a legjobban az állandó feszültség.

Én a helyedben nem szülnék egy olyan férfinak, aki ha gondja van, nem hogy magához húz, hanem eltaszít.

Dönts okosan!

2008. máj. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ugyan igy gondolom.egy utolsó esét kap,aztán ha elszurja akkor fogom a cuccom és megyek.aztán nézegethet
2008. máj. 30. 17:29
 9/9 anonim válasza:
Az ilyenek nem változnak meg, AHogy lehet felejtsd el, Hacsak nem akarsz áldozatként bekerülni a kékfénybe.
2008. máj. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!