Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nincs sok kozos dolog v...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs sok kozos dolog v tema mukodhet a kapcsolat?

Figyelt kérdés

O 31, en 24. Amig egy munkahelye volt, ejjel 4kor fekudt, s delben kelt, s allandioan szamitogepjatekokat jatszott.V erotikus filmeket bamult, foleg ha nem vagyok nala. (amit en megint nem elvezek)

Most 2 munkahelye van. Nem nehez mert otthonrol csak telefonalgat. De az biztos h lefoglalja delutanig delelottol. A masodik munkahelye ota most vett ki eloszor 1 het szabadsagot.

Azota csak jatszik ejjel nappal. Karacsony masodejszakajat is nala toltottem es nem volt hajlando ott hagyni es kettonkel fogalkozni.

Masnap athiv, s egy fel ora utan azt kerdi ha en is jatszom vele(world of warcraft) ha nem, csinaljak amit akarok. (kb ilyen hangnemben)

Mar nagyon felhaborodtam, mert en csinaltam 12 oras munkaprogrammal idot ra,mikozben o szabadsagon csak jatszott, s akkor odamegyek par orara, s praktice mehetek a francba ha nem jatszok mert neki masra nincs kedve.

1 es fel ev utan, en erre h reagaljak?

Nagyon rosszul esett es hazajottem, s azota nem talalkoztunk. Nem keresett csak egy ket sms.

Azzal manipulalta a dolgokat h o tett ajanlatot, en akartam eljonni tole. Tehat o nem hibas.

Komolyan nem tudom erre h reagaljak, ha megszokas, v mi? De ezzel nagyon nem tisztelt es nagyon tanacstalan vagyok hogyan tovabb.

Nincs sok kozos dolgunk,az alapdolgokon kivul, h csaladot akarunk, es husegesek vagyunk stb.

Nem tudom ha a sok kozos dolog hianya csak rosszabba tenne kozosen toltott idot. Vmi tanacs?


2012. dec. 30. 22:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Az a lenyeg h o szereti az erotikat, szexet mint temat, szamitogepjatekokat.

En meg spiritualisabb tipus vagyok, modelkedtem, amit igaz o nem nezett jo szemmel, szeretek kavezgatni kijarni, muveszetet imadom. O nagyon otthonulos tipus.

2012. dec. 30. 22:55
 2/12 anonim ***** válasza:
Jájjj...szerintem aranylakodalomra azért ne számíts.
2012. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy nő vagy férfi vagy feltételezem nő...

én is WoW ozok de ettől függetlenül ha átjönne a párom sz*rnék az egész világra csak ő érdekelne...

amúgy van h napi 10+ órát függök rajta... és mégis azt mondom nem értem az ilyen embereket... na m1...

Tanács: húzd ki a routert alul öltözve...

2012. dec. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Nem
2012. dec. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Lany vagyok :)

en is szivesen kikapcsolodom, lany letemre, a opw vilagaban... neha .

De ez olyan eroltetett volt es nem szepen megkert h esetleg ma este jatszana, foglaljam el magam, hanem csak ugy odanyomta

Es az en barataimat joforman ismerni sem akarja, annyira otthonulos.

Az oveivel neha kijarunk.

De ez a jatek elbabonazta.

KapcsolTUnk kozepen volt egy koomoly veszekedes, h nem talalunk, s nem fog menni, de nem tudtuk elengedni egymast, mszeretjuk egymast.

De chatel wow on csere-berekrol stb. ejjel 4kor, s hozzam 2 szot nem szol.

S akkor azt mondja bh feltekeny vagyok a masikra...s nem erti meg barh mondom h az a problemam h a jatekkal sokkal tobbet foglalkozik.

Holott mikor 12 orat dolgoztam, volt ideje jatszani.

Na meg munkanapokon is jatszik.

Es mindent megprobaltam, sexy alsonemu, valtozatossag, stb...

2012. dec. 30. 23:04
 6/12 A kérdező kommentje:

"Nem."

Mi nem? :-P

2012. dec. 30. 23:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Hmmm. nem tudom elgondolkodtál e már olyan dolgokon, hogy 31 éves és még mindig 15-ként viselkedik azzal hogy egész nap a gép előtt tesped. Nem bántani akarom a játékosokat, de 31 évesen felnőhetne már. És mi az hogy családalapítás az egyetlen közös téma. nagyjából. Belegondoltál már hogy így hogyan lenne a párodból szülő????? Nem akarlak bántani, de szerintem a legjobb ha meghagyod a WOW-nak a kedves párodat. Nem hiszem hogy többre számíthatnál tőle. Főleg ha mióta otthagytad a gép előtt nem is találkoztatok.
2012. dec. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hat nagyon szeretne csaladot, s eddig nagyon odaallt mellem.

S ugy komolyabban alltunk a kapcsolathoz.

S addig mig en elvagyok egy jo sorival, s o wow ozik, engem nem zavart h azzal kapcsolodik ki.

Senki nem tokeletes.

De ez a reakcio h szabadsagon vegig wow, s te mehetsz ahonnan jottel...nagyon lesokkolt.

S nem szereti a nagy kapcsolatrol szolo beszelgeteseket h "en ezt erzem, engem ez zaVAR", s nincs h megbeszeljem ezt a dolgot vele.

Ezert is kerdeztem ratok, mert en is ugy latom, h nem erdemel meg. Igy nem.

Csak fura, h ilyten egybol. Amig nem volt szabadsagon, nem volt ennyire hideg. Normalis volt.

S holnap este szilveszter s mar semmi kedvem nincs vele tolteni.

2012. dec. 30. 23:11
 9/12 omba ***** válasza:

Hát, ha így viselkedik: felejtős!

Vagy ilyen idétlen módon tudatja, hogy szakítana már....

2012. dec. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Koszonom az oszinte valaszokat! :)

Valahol melyen en is tudtam, h ez igy nem jo, de akartam hinni h talan en latom durvanak csak az egeszet.

2012. dec. 30. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!