Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az rossz dolog ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az rossz dolog ha egy 19 éves fiú egy 13 éves lánnyal jár? Persze semmi sex meg kecmec ilyesmi, a lány amúgy kinéz 16nak is, . Köszi szépen mindenki ilyen ez a kib*szott szerelem

Figyelt kérdés

2012. dec. 5. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
hát ha elég érett hozzád (azért nagy szellemi különbség lehet ilyen korban) és tényleg betartod a szabályokat mert fiatal akkor szerintem rendben van csak ne nagyon terjeszd :/ mármint ismerősök körében :)
2012. dec. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen , baj.

Ha a húgomról lenne szó egyszer talán írnék, hogy szállj le róla, másodszor személyesen "beszélgetnénk."


Ne értsd félre, nem fenyegetni akarlak, de ha az én húgomról lenne szó, úgy tennék ahogy írtam.

2012. dec. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, ez aberráció. Apja helyében úgy b@sználak ki, ahogy csak lehet.
2012. dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem rossz. A 19 éves srácok 16-17 éves lányoknál fiatalabbakkal ne kezdjenek ki!
2012. dec. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
Pontozzatok le, de szerintem ez a természetes, csak a társadalom beteges elvárásai miatt élünk boldogtalanul meg a média szennye miatt. Régen is simán teherbeejtettek egy 14 éves lányt, volt, hogy akár jóval idősebb hapsik is, ez a természet rendje és nem az, hogy 40 évesen szüljön egy nő.
2012. dec. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Hanariko ***** válasza:
100%

attól, hogy régen ez volt a rendszer, még nem biztos, hogy az jó is volt. Akkor ez elvárás volt hogy férje legyen, meg gyereke.

És akik manapság 13-14 évesen szexelnek és teherbe esnek, azok nem azért teszik, mert ennyire konzervatívok lennének, DE!!! erre hivatkoznak.

bocs, ez egy kis off volt.

És akkor konkrét válasz: sztm nem normális dolog.

2012. dec. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
az 1. válaszadónak köszönöm :)....látom nem lett értelmezve a kérdésem ..nem akarok gyereket :D se ilyesmi meg megrontani se szeretnék senkit
2012. dec. 5. 23:07
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Igen rossz, ilyen fiatalon ez még túlzás, és őszintén nem értem mi tetszik neked egy 13 éves gyereken. Kinéz 16-nak, is ezzel magadat nyugtatgatod? Rossz úton jársz és ezt te is tudod
2012. dec. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Captain Oki válasza:
Ha ez tényleg szerelem, akkor egy idő múlva te már többet szeretnél (még ha most nem is úgy gondolod),és akkor lesznek gondok, mivel te akkorra (talán) már férfi leszel ő meg még mindig gyerek. Én pl. jobban díjazok egy gyertyafényes vacsorát mint egy közös leckeírást. Keress korban hozzád illőt, akitől megkaphatod azt amire szükséged van mind testileg és lelkileg is.
2012. dec. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Helló! Szerintem nem rossz dolog. (saját tapasztalat) barátnőm még nem volt 14 mikor összejöttünk és már lassan 4éve együtt vagyunk:-)
2012. dec. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!