Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vontam le hibás következtetést vagy más is levonna ebből? Folyt lent

Figyelt kérdés
A barátom egyszer veszekedés közben felhozta azt, hogy nekem hogy esne, ha azt mondaná nekem, hogy "szeretlek Saci" (én nem saci vagyok). Akkor úgy voltam vele, hogy elég ritka női név, de hát biztos ez jutott eszébe nem tudom miért.. Erre facebookon elkezdett likeolgatni egy olyan videót egy SACINÁL, amilyen zenét ő például nem hallgat. Itt felmerült bennem a kérdés, hogy akkor a múltkori kis "szeretlek Saci" mi van ha nem csak egy véletlen példa volt, hanem tényleg van egy csaj aki Saci és bejön neki. És megkérdeztem tőle, hogy komolyan kellett volna vennem amit a múltkor veszekedés közben mondtál?? És persze hatalmas vita lett belőle, hogy mit féltékenykedem és, hogy nem nomrális, hogy nekem ez jutott eszembe.. Most komolyan.. pasik fordított helyzetben és csajok. CSAK nekem jutott volna ez eszembe?

2012. dec. 31. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is eszembe jutott volna. Kérdezd meg tőle ki az a Saci.
2012. dec. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Pasi vagyok, szerintem hülyeség. Nem is foglalkoznék vele.

22/F

2012. dec. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

óójeee, a facebook lájkolás egyenlő a megcsalással:D

kb 1 éve nem posztolok és nem lájkolok fb-on mert a barátnőm mindig megjegyzi, hogy "aha, láttam ám, hogy lájkoltad annak a csajnak a képét" pff:D

szerintem logikus, hogy nem a pasik feszítős képeit fogjuk lájkolni..


töröld magad fb-ról, és meglásd, boldog ember leszel:)

2012. dec. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Baromság.


24/N

2012. dec. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
szerintem a legtöbb nőnek ugyanez jutott volna eszébe, mint neked..
2012. dec. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
egyet értek. ritka női név és akkor pont egy olyan ritka női nevű csajnál likeolgat? elég furcsa. persze a férfiak támadásnak veszik ha rákérdezel, de ettőlmég igazad van én is ezt a következtetést vontam volna le
2012. dec. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
fordított helyzetben én is rögtön erre gondoltam volna. 22F
2012. dec. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Pff hisztis nők!! Miért működtök mind ugyanúgy?? És ha belikeoltam egy csajnál valamit akkor mi van? Miért jön le nektek mindig azonnal, hogy ez megcsalás és jelent valamit? Ahogy mondtam: hisztis nők!!!
2012. dec. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
a pasid hülye, hogy elszólta magát. és az, hogy összeveszett veled emiatt, méginkább bizonyítja, hogy elszólta magát és így védekezik
2012. dec. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

fura egybeesés...

lehet nekem is eszembe jutott volna valami hasonló. Kérdezz rá szerintem

24F

2012. dec. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!