Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » így már nem vagyok érdekes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

így már nem vagyok érdekes?

Figyelt kérdés
Páromat azelőtt ismertem meg, h két hónapra külföldre küldték munka miatt. Egyszer találkoztunk, de nagyon tetszett így elkezdtünk beszélgetni(ő kezdeményezett) A két hónapot végig dumáltuk neten keresztül, tényleg rengeteget, és mikor hazajött össze is jöttünk. De úgy érzem szép lassan elkezdett megváltozni valami. Azt érzem h elveszett a varázsom a szemében, h már nem tart olyan érdekesnek. Nem arról van szó, h nem foglalkozik velem, sokszor készít nekem kaját, keres, átjön, áthív stb. De mégis az az érzésem h izgalmasabb voltam neki, míg nem volt itthon. H fordítsam ezt vissza? Valószínűleg én is elrontottam valamit, mert túl sok energiát vártam el tőle h mindig meghallgasson, ilyesmi...szeretném visszahozni az izgalmakat h lehet azt?
2012. nov. 26. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Zárkózz be egy kicsit. Mondj nemet időnként, amikor áthív. Menj el szórakozni a barátaiddal, nélküle, és mesélj neki, milyen jól érezted magad. Közhelyesen hangzik, de tényleg működik: ha azt látja, hogy van életed nélküle is, akkor sokkal érdekesebb leszel a számára.
2012. nov. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
előző kérdéseddel mi történt?
2012. nov. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
milyen előző kérdésem?
2012. nov. 27. 11:59
 4/6 anonim ***** válasza:
vagy csak az ideírt válaszainkat törölték? :O nem értem...emlékszem h erre a kérdésre tök jó válaszok érkeztek
2012. nov. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja, lehet h kevertem vmivel :D
2012. nov. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az nem az én kérdésem volt...örülnék ha belinkelnétek nagyon!!
2012. nov. 27. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!