Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan fiúk akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan fiúk akiknek régebben problémájuk volt azzal, hogy intelligens lányt találjanak maguk mellé, de hosszú idő után sikerült valahogy megtalálniuk?

Figyelt kérdés
Szerintem a legtöbb lány manapság nagyon buta és romlott, nekem meg már nincs ötletem, hol, hogyan, kikkel ismerkedjek. Tovább rontja a helyzetet, hogy az emberekről sok rossz tapasztalatot szereztem, ezért nehezen tudok hinni másokban.

2013. jan. 1. 07:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Találtam már okos vagy olyan lányt, aki okosnak gondolta magát...többet bottal se piszkálnék ilyeneket. Hidd el, jobb az ha a lány buta, legalább egy kicsit!
2013. jan. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát milyen közegben mozogsz?

Mivel foglalkozol?

2013. jan. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A korodtól is függ meg attól is hogy hány éves lányt keresel!
2013. jan. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Rossz közegben mozogsz..
2013. jan. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%

Én is mindig úgy jártam, hogy ha sétáltam a parkban, a padon általában hárman ültek: egy buta, egy csúnya és a harmadik is nő. Szóltak hozzám, gyönyörű volt a hangjuk, mert az üres fejnek jó az akusztikája. Azt mondták azért ülnek a parkban, mert szeretik a természetet. Pedig piszkosul elbánt velük.

Mindennek dacára az egyiküket elvettem feleségül. Sirt az esküvő előtt. Én meg utána. Most már mindegy, mert rájöttem hogy van egy intelligens sejt is a női szervezetben, a spermium.

2013. jan. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Öreg, te rosszul tetted fel a kérdést, eszes lányt keresünk páran, de AZÓTA SE találtunk olyat!

A legoltáribb ökörségeket, amiket egy ovistól várna az ember pont ezek követik el, még akkor is ha egy foknál többet sose várnál tőlük.

A másik, h amelyik meg olyan rohadt dörzsöltnek képzeli magát, általában úgy el van szállva a pofája h neked kell engedélyt kérned mielőtt megengedi h kinyald a s*ggét, és kiderül, hogy pont olyan hülye mint a többi csak eszetlenül bemagol mindent.

2013. jan. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5-ös kollega, ez fenomenális, régi igazságra jöttél rá!
2013. jan. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Semmilyen körökben nem mozgok, mert már meguntam mindent.

A foglalkozásom nem értem hogy jön ide - ha arra céloztál hogy valami érdeklődési körben kellene keresnem őket, akkor nincs igazán olyan érdeklődésem, amit társaságban csinálok.

Iskola/munkahely/üzleti kapcsolat meg számomra elkülönül a baráti kapcsolatoktól.


Nekem mindegy hány éves, ebben nem állítok fel korlátokat.


"Rossz közegben mozogsz.."

Mozogtam már párban, de mindenhol ugyanaz. Mondj jó köröket.


6.: Az a baj, hogy én is kezdem azt látni, hogy nincsenek ilyenek, csak nagyszájú beképzeltek, meg félénk unalmasak. És ha még van kis esze is, sajnos abban az esetben rendszerint nem társul hozzá jóérzés és lelkiismeret.

2013. jan. 1. 10:27
 9/13 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, átlagon felüli IQ-val. Sajnos. Már az is gond, hogy egyszerűen nem érzem jól magam olyan társaságában, aki nálam kevésbé intelligens, és ez jelentősen leszűkíti a kört az ismerkedésben.

Nemrégiben azonban megismerkedtem valakivel. Megfogott az intelligenciájával, stílusával, humorával. Ő mondta azt, hogy alapvetően nem szereti az okos nőket, mert az ilyen nők jellemzően visszaélnek az eszükkel, taktikáznak, fölényesek, stb. Bennem az fogta meg az illetőt, hogy mindezek ellenére képes vagyok őszintén, nyíltan "játszani". Nem tudom, mi lesz belőle, egyelőre ismerkedünk.

Neked is csak azt tudom javasolni, hogy ne add fel... tudod, mindkettőnknek sok körünk volt már korábban, sikertelenül, de most egymásra találtunk és így most azt mondom, megérte várni.

2013. jan. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Iskola/munkahely/üzleti kapcsolat meg számomra elkülönül a baráti kapcsolatoktól. "


Ez a baj!

Ne legyen így!

Ott vannak a Veled egy nívójúak.

Nekem minden kedvesem iskolából lett.:)


Mindenképp olyan közegből lehet csak valakit választani, ahol van alkalmad megismerni minél több élethelyzetben.

Gyakran látod, ő is gyakran lát Téged, ezért kialakulhat vonzalom.

Mert az nem jön csettintésre, amikor épp ráérsz és akarod.:)

2013. jan. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!