Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zárjam ki az életemből, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárjam ki az életemből, hogy később talán lehessen jövőnk? Tudom hogy hosszú a magyarázat, de csak így láthatjátok el mi is zajlik. Egy összezavarodott lány

Figyelt kérdés
Első szerelmemmel szakítottunk augusztusban. Azóta folyton visszatér az életembe, holott ő hagyott ott akkor a volt barátnőjéért, akivel 3 éves kapcsolatának lett vége.De most csak két hétig tartott közöttük, újra külön vannak. Én nekem azóta nem volt más, nem is tudtam volna mással lenni, úgy éreztem volna hogy megcsalom. És most újra így vagyok. Azóta sokszor akart békülni, de közben más barátnője van, vagy fene tudja kije neki most ez a lány, aki mellesleg a barátnőm volt még a nyáron.. Na mindegy ez más sztori. Nem tudom mit kéne csináljak. Azóta sokszor aludtunk együtt, mert úgy alakult de nem feküdtem le vele a szakítás óta. És Ő sem kérleli, tudja hogy nem, és kész. De azt mondja szeretné ha mennék hozzá, mert érezni akar. Olyankor összebújunk és órákat beszélgetünk. De már minden más. Tegnap együtt buliztunk, és utána nála aludtam. Tök sokat ivott, és rájött a szó, mert elmondta, hogy sajnálja hogy otthagyott a ex csajáért, már másképp csinálná, de hogy tudom jól hogy Ő mennyire szerette. És hogy én sosem hiszek neki, pedig higgyem el szeretett engem, és még mindig szeret. ÉS hogy nem bírná elviselni ha nekem rajta kívül más fiúm is lenne (mert eddig nem volt). És nem tudja mi volt, de azt tudja hogy most mi van, és az, hogy szeretne újra velem lenni, mert jó volt. Pf.. Nem tudtam ezekre mit mondani, hozzá bújtam és elaludtam.. Másnap meg ugyan úgy írt annak a lánynak akivel volt együtt van, vagy mi. És nem tudom mi ez az egész. Ha velem akar lenni, miért nem hagy el minden mást, és mondja végre meg, hogy te kellessz, ott hagyom azt is meg a xy-t is csak te legyél újra. Mondja hogy szeret, de tökre nem mutatja. Utána elmentünk mekibe az tök feszült körben zajlott, aztán én hazajöttem. És most újra én vagyok aki érte sírok. Mit kéne tennem? Végleg kitaszítani, hogy utána rájöjjön és megtegye végre amire vágyom? Hogy lássam rajta hogy akarja is nem csak mondja. Ha egyáltalán megteszi. De mikor legutóbb ezt akartam tenni, kiakadt hogy nem akarja hogy mással legyek. De én így nem tudok vele kibékülni. Így nincs értelme.. Csak mondja, de nem látom hogy tényleg akarná. Segítsetek!
2012. dec. 30. 02:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt mondtam neki, mostmár másra vágyom, aki nem olyan mint Ő.. Ami igaz is. De közben másban meg Őt keresem.
2012. dec. 30. 02:18
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha nem közömbös neki ez a másik lány, mégis mit akarsz tőle?


Túl kényelmes lenne a fiúnak, ha itt lennél neki te, mint biztos párkapcsolat, és ott lenne a másik csaj, akit hülyíthet, rosszabb esetben még félrejárhat vele...

2012. dec. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Épp ezért szeretném ha tenne is érte valamit. De ő meg addig nem fog, amíg nem biztos benne hogy kibékülök vele, de én meg addig hogyan mondjak bármire is igent, amig ennyi zavaró tényező van? De így meg meddig várjak még rá? :S
2012. dec. 30. 03:14
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kamuzol.


Ugyanis ha egy pasi így vall(volt már benne részem) akkor az nem fog más csajjal ott dumálni, akkor ott csak te leszel, és örülsz, hogy meg tudod nyugtatni, mert reszket, és csak ölel, és ölel, és sem ideje, sem energiája, sem semmije, hogy másik nőkkel irkáljon, amikor pont visszakapott.

2012. dec. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez tipikusan annak a helyzetnek tűnik, amikor csak növeli az egóját, hogy minden csaj érte rajong. Az ex is, meg te is. Bármikor füttyent egyet, mindketten rohantok hozzá... Persze, hogy nem akarja feladni ezt az életstílust ki ne élvezné, hogy mindenkinek ő van a figyelme középpontjában?


Hogy mit tegyél? Üljetek le beszélgetni és mondd el neki, hogy eleged van abból, hogy évek óta az árnyékában élsz! Hogy úgy látod csak hülyít téged és sakkban tart, kihasználja azt, hogy még érzel iránta! Zárd ki az életedből, teljesen! Ne keressétek egymást, ne találkozzatok, ne aludjatok egymásnál, stb. Ennyi. Ha valóban szeret, akkor ennek hallatán, ő rohanni fog hozzád és eszébe sem jut más (amit kétlek).

Ha nem így lesz, akkor pedig kezdj el végre továbblépni... hány évig akarsz még fölöslegesen várni rá?

2012. dec. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Miért kamuznék? Nincs mit szégyelljek ebben, úgyis névtelenül mennek itt a dolgok. Amúgy tényleg.. Én ott feküdtem az ágyon ő meg ott ült arrébb a gépnél, és írt vele..
2012. dec. 30. 23:36
 7/11 anonim ***** válasza:

"Én ott feküdtem az ágyon ő meg ott ült arrébb a gépnél, és írt vele.."


no comm. felejtős a pasi

2012. dec. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen ez lenne a helyes.. Én is kiakadtam, tegnap este még szerelmet vall, és elmondja hogy engem akar, másnap meg már újra annak írt.. Nem értettem, hogy akkor amit este modnott, az mint csak süket duma volt? Én ott hagynám, le akarom vele zárni, de valamiért nem tudom.. Ő is folyton csak visszahúz.. És így igen nehéz nemet mondani valakinek, aki azért fontos szerepet játszott az életemben.. ÉS ha őt ott hagyom, akkor kivel kezdjem újra? ÉS egyáltalán mással akarom e? :'( Ezeket nem tudom, és azt se hogyan jöhetnék rá
2012. dec. 31. 17:20
 9/11 A kérdező kommentje:
Tegnap 11:14.. Igazad van, de akkor minden amit mondott csak hazugság volna, azért hogy ne veszíthessen el? :S Ezeket meg vele hiába próbálnám megbeszélni, nagyon jól forgatja a szavakat, elég rafinált egy srác
2012. dec. 31. 17:22
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha vele rossz, akkor ne azon gondolkodj, hogy majd akkor kivel leszel legközelebb, vagy hogy leszel-e egyáltalán valakivel.


Nagyon sokszor a szakítás után egyedüllét következik. Ezt el kell viselni, az elején rossz lesz, de aztán fokozatosan egyre jobb. Amint elmúlik a kezdeti szomorúság, figyeld meg, hogy mérhetetlen szabadságérzet és boldogság tölt majd el.


Nehéz lépés, de ha megléped, akkor egy jobb úton indulsz majd el...


Ne hagyd, hogy hülyét csináljanak belőled.

2012. dec. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!