Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mennyire jó az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire jó az, ha nekem fontosabb egy kapcsolatban a szeretet, maga a társ, mint a szex?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok. Egy olyan nőt keresek, akivel szeretjük egymást és én nem úgy gondolok a nőkre - ellentétben sok férfival-, hogy csak arra valók, hogy... értitek. A legtöbb férfinak csak a nő teste kell és ezt olyan szemét dolognak tartom. Én elsősorban nem a szex miatt keresek nőt, hanem mert szeretném, hogy valaki szeressen és valaki legyen velem! Fontosnak tartom a hűséget, az őszinteséget és hosszú kapcsolatra vágyok!

Van olyan lány, aki ilyen fiúra vágyik, mint én? Bízok benne, hogy hamarosan megtalálom az igazit. Esetleg valami ötlet, hogy hol találhatnék olyan lányt, aki egy ilyen fiúra vágyik? Mi a véleményetek rólam, lányok, esetleg gáz vagyok ? :(


2009. aug. 25. 23:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
22 éves fiú vagyok, és én is ugyanígy vagyok ezzel. Én azt hiszem, hogy megtaláltam a társamat... Remélem neked is sikerül, hisz nincs jobb érzés a szerelemnél ^^
2009. aug. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez így a legjobb.Szerintem a szex a hab a tortán, de nem az az alap.Ha minden más is megvan akkor lessz igazán jó a szex is.
2009. aug. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

A normális lányoknak az olyan srácok kellenek, mint te :)

22/L

2009. aug. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! az ilyen fiú mint te nagyon becsületre méltó. Nagyon kevés az ilyen férfi akinek egy nő nem a szexre kell. Egyáltalán nem gáz és előbb vagy utóbb megfogod találni a hozzád való társat. Sok sikert!
2009. aug. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
sztem egyáltalán nem vagy gáz, sőt.... mindig ilyen srácot kerestem, és soha nem találtam!! mindenki az eszét vesztette amint csak megcsókoltam, és arra tudott csak gondolni!:( kár h nem ismerhetlek!!!!!!!!!:(:'(:D
2009. aug. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnének sokkal többen az olyan fiúk, mint Te. Szóval gáz vagy-e? Semmiképpen, max a diszkós kis r*bancok szemében. Van-e olyan lány, aki ilyen fiúra vágyik? Igen, nem is egy, ahogy olvasom a kommenteket.
2009. aug. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

nagyon szimpatikusnak tűntek azok a dolgok amiket írtál. sajnos én most csalódtam egy hatalmasat a férfitársadalomban de olyanokkal mint te nagyon szívesen megismerkednék. ha van kedved irj priviben.:)

16/l

2009. aug. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%
Bocsi, ha lány létemre kicsit talán kiábrándító leszek, de az a véleményem, hogy a kettő együtt jó. Nyilván akkor van rendben a dolog teljesen, ha ilyen hozzáállással a szex is ugyanakkora fontosságot nyer, épp azért, mert nem mindegy, hogy kivel teszed. Ha valakit szeretsz, akkor automatikusan eljutsz eddig, hogy ezt is ugyanúgy igényled majd. Az egyik nélkül hosszú távon nem működik a másik. 28/L
2009. aug. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
fú, milyen kár, hogy nem ismerlek :)amúgy...számomra az lenne a természetes, ha minden férfi úgy gondolkozna, mint te...de sajnos rá kellett döbbennem, hogy ami nekem természetes, az a többi embernek nem az....szóval csalódtam egy elég nagyot a férfiakban, és meg is esküdtem arra, hogy soha többet még csak szóba sem állok olyannal, akin látom, hogy csak "az" érdekli....szóval...nem veled van a baj, hanem mindenki mással, aki nem úgy gondolkozik, mint te :)...meg ne próbálj megváltozni, mert széttéplek :P
2009. aug. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nincs senkim még mindig :( Ha érdekellek, lécci írj priviben!!!
2009. okt. 22. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!