Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mennyire jó az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire jó az, ha nekem fontosabb egy kapcsolatban a szeretet, maga a társ, mint a szex?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok. Egy olyan nőt keresek, akivel szeretjük egymást és én nem úgy gondolok a nőkre - ellentétben sok férfival-, hogy csak arra valók, hogy... értitek. A legtöbb férfinak csak a nő teste kell és ezt olyan szemét dolognak tartom. Én elsősorban nem a szex miatt keresek nőt, hanem mert szeretném, hogy valaki szeressen és valaki legyen velem! Fontosnak tartom a hűséget, az őszinteséget és hosszú kapcsolatra vágyok!

Van olyan lány, aki ilyen fiúra vágyik, mint én? Bízok benne, hogy hamarosan megtalálom az igazit. Esetleg valami ötlet, hogy hol találhatnék olyan lányt, aki egy ilyen fiúra vágyik? Mi a véleményetek rólam, lányok, esetleg gáz vagyok ? :(


2009. aug. 25. 23:21
1 2
 11/18 anonim válasza:
nem vagy egyedül....
2009. okt. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Adjii válasza:
71%

Én lány vagyok. szeretnék egy olyan pasit találni aki vérge nem a sexért akar velem összejönni!

Nagyon jó,tényleg de vannak fontosabb dolgok is az életben, a szeretet a legfontosabb

2009. okt. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos hogy egy srácnak ne csak a szexre kelljen a lány.Oké,hozzátartozik az élethez,jó dolog stb,de azért jó ha két ember ha együtt van,nem csak szexre képes hanem egyéb programokra is.Találd meg gyorsan életed nőjét! ;) Nem lesz nehéz,én is ilyen pasira vágyom és van ezzel még jó pár lány.
2009. okt. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan gondolkodom, nincs ebben semmi gáz, ez lenne a normális. Akinek csak szex kell a másiktól, az vagy még nem nőtt fel, vagy bizonyos kor felett már egyszerűen igénytelen.

A maximumra kell törekedni, kompromisszumok nélkül, szex és harmónia 50/50.

Szerintem. :-)

2009. okt. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
89%

16:55-nek: Most picit csalódtam benned, pedig több kérdésnél láttam már a válaszodat és igazán normális, számomra pozitív gondolkodásmódú és felfogású embernek tűntél.

Nem azt írta, hogy nem fontos neki a szex, hanem azt, hogy fontosabb, hogy társa legyen a nő, mint hogy szexpartnere. Természetesen fontos a szex, mert bármennyire szeretek valakit, ha az ágyban nem passzolunk, akkor az kihat az egész kapcsolatunkra, és hamar vége lesz. De pusztán a szex sem elég egy hosszú kapcsolathoz, számomra is -ha nem is sokkal, de- megelőzi a szexet a szerelem. Inkább a szexben legyenek kisebb (hangsúlyozom, kisebb!) gondok, mint a szerelemben. Nagyobb problémák esetén úgysem működik a kapcsolat, bármelyik téren merült is fel az.

2009. okt. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 18:11

Elnézést, ha csalódtál bennem... De nekem akkor is álszentnek érződik a kérdés feltevőjének gondolkodása.

És bocsi, ha félreértettem, de szerintem nem így van. Ő maga írja, hogy idézem:"Egy olyan nőt keresek, akivel szeretjük egymást és én nem úgy gondolok a nőkre - ellentétben sok férfival-, hogy csak arra valók, hogy... értitek. A legtöbb férfinak csak a nő teste kell és ezt olyan szemét dolognak tartom. Én elsősorban nem a szex miatt keresek nőt, hanem mert szeretném, hogy valaki szeressen és valaki legyen velem!"

Innen kitűnik, hogy neki nem fontos a szex, amolyan másodlagos szempont. Legalábbis nekem így jött le!

-ReapeR-23/F

2009. okt. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hm, így kiemelve ezt a pár sort, tényleg úgy tűnhet, hogy másodlagos számára a szex, de ha az egész szöveget úgy összességében nézed, szerintem nem ez jön le belőle. De hát előfordul, hogy más emberek másképpen értelmeznek egy szöveget. xD

Valóban, ha a kérdezőnek nem fontos a testiség, akkor hazudik. De miért ne lehetne fontos az is, csak a szerelem még fontosabb? Vannak ilyen férfiak, bár kevesen, de nem vagy egyedül, én találtam már hozzád hasonlót. Igaz, ő nem is akart csóknál tovább menni sosem, így nem voltunk együtt sokáig. :D

2009. okt. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Úgy látom az a legnagyobb hibám, hogy szeretni akarok... Érdekes, eddig mindig azt hallottam a nőktől, hogy nekik számítanak az érzelmek, és nem szeretik az olyan fiúkat, akiknek csak a szex kell. Végre van egy olyan pancser (én), akinek számítanak az érzelmek, erre nem kellek senkinek és hirtelen minden lánynak csak a szex kell... Kik akkor az álszentek? Én szerintem inkább csak az áldozata vagyok valakiknek az álszentségének... :(
2009. okt. 22. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!