Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik tudnak szeretni szívből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik tudnak szeretni szívből, csak a lányt magát, vagy nekik a szeretet is a szex?!

Figyelt kérdés

Elég hülyén fogalmaztam, de máshogy nem nagyon tudom..szóval még egyszer nekifutok:D Ha egy pasi azt mondja,hogy szeret egy csajt ott inkább a lány belső tul.ságait szereti vagy alig várja,hogy meghágja és aztán az lesz a főszerep, mert ugye utánna az égnek se lehet levakarni a dugásról, igaz azelőtt is már azon jár az eszük..

Egyáltalán milyen mikor egy pasi szerelmes??


2009. dec. 7. 15:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
a szerelemhez hozzátatozik a szex is. de az nemcsak egy megdugás, hanem az szeretkezés. és ezt a pasik is áttudják élni, ha szerelmesek.
2009. dec. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Hát én tudok úgy szeretni is, hogy nincs szex. Pl. 14 éves barátnőmnél nem volt.
2009. dec. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Pasik írjatok mert erre azért én is kíváncsi lennék :D
2009. dec. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Tudok szeretni szívből, csak néha nincs kit. Egyáltalán nem agyok az azonnal ágybavivős fajta. Egy lányban inkább a belső tulajok fognak meg, mintsem a külső a döntő. Persze, hogy annak is van szerepe, de azon azért lehet néha változtatni, pl ha valakin van pár kiló túlsúly, azt el lehet tüntetni.
2009. dec. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
én tudok. a szex nem elsődleges. csak kicsit szentimentálisabbnak kell lenni hozzá.
2009. dec. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
18/f
2009. dec. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nálam ez pont teljesen nem igaz, hiába van sok lány akit szexuálisan vonzónak tartok, mégsem lennék képes velük kapcsolatban lenni. Szerintem ez is az általánosan jellemző, hogy a pasik jobban szét tudják választani a szexet és az érzelmeket egymástól. Szóval egy normális fiú egyáltalán nem ugyanolyan, ha szexet akar, mintha tényleg szereti a lányt.
2009. dec. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
igen is tudnak!!! kikérem magamnak! 20f
2009. dec. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Jelentem tudnak:) Rám mindenki azt mondja hogy sugárzik belőlem hogy szerelmes vagyok:) És ez nem amolyan fellángolás mert már a 7. hónapja van ez és inkább erősödik mintsem gyengülne:)

Aki megérdemli aki tesz érte azt tujuk szívből szeretni(bár ez is egyénfüggő)!!! Aki k*rvalelkű azt ha nem is röktön de ha rájön akkor úgyiscsak arra használja a pasi...


Figy a szex nem kényszer hiába beszéltek róla úgy...nektek is jó sőt egy nő jobban élvezi mint egy férfi:)Persze jóból is megárt a sok de a férfiak erre vannak programozva:)

Mellesleg én szeretek szexelni és nekem az egy nagyon belsőséges dolog avval vagyok akit szeretek és olyan közel kerülök hozzá amilyen közel még senkihez:) Én már azt is élvezem hogy szimplán vele vagyok!

Ez van ha szeretkezünk...de ha vadabbul csináljuk akkor is végíg az van a fejemben hogy mennyire szeretem meg hogy milyen jó meg milyen szexi:)


Tehát igen, tudnak a pasik szeretni és nekik a szeretet nemcsak a szex! Igazából az a nemmindegy hogy KI szeret és KIT szeret!

17/F

2009. dec. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Igen, hiába él a tévhit, hogy mindenki egy állat, tudunk szívből szeretni, nem kell oda feltétlen a szex hozzá. Persze sokat számít ez, ha ti ezt alapból nem tudjátok elképzelni és elhinni...
2010. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!