Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok zavar titeket ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válaszoló25 kérdése:

Lányok zavar titeket ha egy 25 éves viszonylag tapasztalatlan? Kort is írjatok ha tudtok. (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Lassan 26 éves pasi vagyok, s 3 éve nincs normális kapcsolatom. Kb ennyi ideje nem is feküdtem le senkivel sem. Szeretnék egy komoly barátnőt, de félek, hogy ilyen miatt nem áll szóba majd velem, ha sexre térnénk. Nem vagyok túl gyakorlott sem és néha a méreteimmel is kétségeim vannak, de egy lány nem a szexre kell, hanem akivel eltudok beszélgetni, s én is meghallgatom, amint tudok segítek neki, egyszóval magabiztosan, jól érzem magam mellette. Mennyire zavar titeket egy viszonylag tapasztalatlan pasi akinek kb 5-6 szexuális élménye volt életében 2 lánnyal?

Tényleg szeretnék egy kis barátnőt, de néha annyira magamba folytom a vágyaim, hogy ismerkedni sem merek. Amugysem vagyok se jóképű, se magas, se izmos, se túl tehetős, de romantikus aki zenét, verseket ír, jó a humora, de a belső önoabjektifikációm lassan rámnyomja a bélyegét.

Ha tudtok kort is írjatok.

...s előre is köszönöm a válaszokat. Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok utólagosan. Elnézést a bugyuta kérdésért.



2013. jan. 1. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Örülj neki, másnak 0 tapasztalata van, tőled idősebb korban. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__33230..


28F

2013. jan. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És meg aki félre értené, sexnél csak komoly kapcsolatban kerüle sor. Nem vagyok lyukvadász.
2013. jan. 1. 14:13
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
tagadd le, ez csökkenti az értékedet ha megtudják, májerkedj inkább hogy milyen szenvedélyes vagy, jobban jársz :)
2013. jan. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én egy veled egy korú szűz fiút fogtam ki. A tapasztalati hiányosságaival semmi gond, sőt. Arra "tanítom" amire akarom. Inkább az önbizalomhiánnyal, mint nálad is. Az irtó riasztó tud lenni, ha egy lánynak vinnyogsz és magadat becsmérled.

azért mert kevesebb a tapasztalatod még ne érezd magad hátrányban. Te a minőséget szereted és nem a mennyiséget. :)


Drukkolok neked!


És viszont kívánok Boldog Új Évet!

2013. jan. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#4 voltam 25L
2013. jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Dehogy zavar, sőt, inkább örülök neki.

28N

2013. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem inkább az önbizalomhiány zavarna ez esetben meg a teszetoszaság.
2013. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#6: Tele van ilyenekkel az oldal, hajrá! :D


#7: Légyszíves definiáld az "önbizalomhiány"-t! Köszi!

2013. jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Ez a nevem! ***** válasza:

Szervusz barátom!

először is: Nem baj,ha még nincsenek tapasztalataid!Vannak lányok,akik örülnek az ilyen fiúknak és ezért fognak szeretni és szívesen tanítgatni.

Másodszor: Legyen önbizalmad és merj barátkozni,beszélgetni.

Sok nálad idősebb fiúknak még ennyi tapasztalata sem volt még.Én is sokáig tapasztalatlan voltam,s aki akkor így elfogadott engem,az már 4éve a párom :-) És boldog pár vagyunk azóta is. Legyen önbizalmad!Ez fontos.

2013. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenki kommenterét.

Nem vagyok teszetosza, csak önbizalom hiányos. Sosem rinyálnék egyetlen lánynak/hölgynek/nőnek.

Most itt megfogadom, sokkal pozitívabban fogok nekiállni a kapcsolat keresésnek.

Mégegyszer köszönöm, és boldog új évet kívánok minden fórumozónak.

2013. jan. 3. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!