Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Tetszik nekem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tetszik nekem egy srác de nagyon, és nemtudom hogyan tovább.

Figyelt kérdés
Én 17 éves vagyok a srác 22. De nem néz ki 22nek. A lényeg hogy nagyon tetszik nekem,néha rámir fészen de akkor ugy hogy szia drágám bébi anya. Multkor buliban beszéltünk egy pár szót meg megöleltük egymást,vagyis én őt. 2 haverja belájkolt engem,meg rám is írt az egyik de nem kérdezett róla semmit. Nemtudok kimenni a srácból.. mostanában nem ir. :/ Mit tegyek??
2012. dec. 29. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

"Nemtudok kimenni a srácból"

Először is, hogy kerültél bele? :o

2012. dec. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

-.-"

most komolyan nem a hülyeség kell!

2012. dec. 29. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:

ebből az egész stílusból, ahogy veled beszél, azt vettem le hogy csak arra kellettél neki..

de figyelj, ha egy srác nem ír, nem keres, akkor egyértelmű hogy nem szeret, szóval próbáld meg elfelejteni

2012. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyon keres akkor nem tudsz sokmindent tenni. Ha annyira oda lenne érted, akkor keresne 1000-el.
2012. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!