Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy állapítsam meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állapítsam meg, hogy csak barátkozik vagy többet akar?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, van pár fiú barátja is, és jóban vagyunk mi is, de nem tudom, hogy engem is csak barátjaként tekint, vagy többet is szeretne. Erre hogy jöhetnék rá?
2013. jan. 1. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor vegyük a lány esetét ami pont jelen helyzetben az én esetem. Van egy pár fiú barátom mégis tetszik az egyik srác és nem merek nyitni felé. Azt szerintem meg lehet érezni ha valakinek tetszel. Teljesen máshogy néz rád, meg valami mintha azt súgná, hogy tetszel neki.

Nem egyszerű a helyzet. Nyilván ha keresi a társaságod, meg úgy intézkedik, hogy találkozzatok. Sokszor ír neked, esetleg hív akkor az elég valószínű. Én legalábbis így csinálnám csaj létemre. Ez nálad, hogy van? Ő keres Téged?

2013. jan. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd meg, vagy csókold meg, és nézd, hogy visszacsókol-e. :D
2013. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából sokat beszélgetünk eléggé, és mindketten keressük egymást. :D De nem tudom hova tenni...
2013. jan. 1. 19:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés engem is nagyon érdekelne! Mondjuk esetemben fordított a helyzet, én vagyok a fiú. Azért érdekel mert nem akarok téveszméket táplálni, jó, nem arról van szó rá akarok mászni mindenkire XD de van akivel esetleg kezdenék valamit.
2013. jan. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!