Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti felhívnátok?

Figyelt kérdés
Ti felhívnátok/felhívtátok az exbarátnőtöket/barátotokat, akivel pár hete szakítottál, Szilveszterkor, hogy Boldog új évet kívánj neki? Vagy legalább egy üzenet?

2013. jan. 1. 17:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem
2013. jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És miért nem?
2013. jan. 1. 17:52
 3/16 anonim ***** válasza:
én igen!
2013. jan. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
én igen, mert ez szerintem nem azt jelenti hogy nem lépek túl rajta vagy hogy nem hagyom békén hanem hogy továbbléptem és mivel mégiscsak sok időt töltöttem vele és mint embert tudom nézni egy régi ismerőst ezért boldog új évet kívánok :)
2013. jan. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy intelligens, és normálisan lett vége(nem tányérdobálás), akkor igen..De hívd fel inkább, az sms-ezgetés annyira ólcsó, és csak a gyengejellemű egyedek használják.
2013. jan. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hívtam többször is, nem értem el, így sms-t írtam, hogy azért még is csak tudja, gondoltam rá. Nem reagált rá semmit.
2013. jan. 1. 17:58
 7/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hogyan váltunk el. Ha tányérdobálós, szemkikaparós veszekedéssel váltunk el, értelemszerűen nem. Ha úgy, hogy valamilyen okból nem működik a párkapcsolat, de fontosak vagyunk egymásnak és tartjuk a kapcsolatot a másikkal, akkor egy sms-t vagy valamit kapna.
2013. jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha szakítasz valakivel, az már magában is elég sz@r érzés neki, nemhogy még ünnepekkor is emlékeztessen az illető saját magára.


Persze kapcsolat hosszától is függ, de akivel szakítanak annak több időre van szüksége ahhoz hogy továbblépjen, és egy ilyen "jelzés" szilveszterre h szia, én már továbbléptem, az csak rossz érzéseket kelt benne, az év utolsó napján. Vagy éppen hogy újra fellángolnak benne az érzelmek, az meg csak bajt szül.


Én személy szerint úgy érezném, hogy aki engem kidobott, még egy utolsót rúg is rajtam, pont ezért fordított esetben sem keresném az exem.

2013. jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

4


Ez hülyeség, és csak az tanácsolja, aki reszket, hogy az ex ujra képbe kerül.


2 felnőtt ember tud minden stikli nélkül egy lezárult kapcsolat után is kommunikálni.

2013. jan. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

6


Jó számot hívsz?

2013. jan. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!