Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez mégis mi a fene volt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mégis mi a fene volt, szakított, de úgy hogy én nem is tudok róla?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük,hogy a párommal külön szilveszterezünk,mert olyan típusok vagyunk,hogy mindketten nagyon szeretjük a családunkat,és sajnos az én családomat régen nem láttam,anyum beteg,mármint a lába be van dagadva,így nem tud jönni,megbeszéltük h én lemegyek,ő meg az ö családjával lesz,másnap jövök.


Viszont van egy közös ismerősünk,tegnap részegen felhívott,hogy szakítottam e a barátommal?

Mondtam neki,hogy dehogy is,csak anyum láb beteg,és hazamentem,hogy otthon legyek vele egy napot,és együtt szilveszterezzünk,mert senki más nem megy hozzá,mivel a rokonok másfelé buliznak.

Erre ő azt mondta,hogy de hát a párom nem is otthon volt,hanem elment az egyik közeli szórakozó helyre,és találkoztak is,ő az Evelinnel volt(az exe),és megkérdezte hogy mi van velem,erre ő azt mondta,hogy szakított velem,mert hazamennénk.

Viszont mi ezt előtte megbeszéltük,és azt mondta,hogy így neki is tökéletes,menjek nyugodtan!

Hívni próbáltam,de nem csöng ki!

Együtt lakunk,de az én házamban,holnap megyek haza,és ha ma nem veszi fel a telefont,kidobom az utcára az összes göncét.



2013. jan. 1. 18:34
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
95%

Huhuhuhuhuuuuuuuuu

Ez, de szívás... :DDD

arra még nem gondoltál, hogy a közös ismerősötök egy szarzsák és lehet, hogy be akar kavarni az életetekbe, főleg részegen???

2013. jan. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
71%
Azt jól teszed!
2013. jan. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
48%
Egy ismerős szava alapján kidobnád a cuccait?
2013. jan. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
91%
sajnálom... :( nem lehet amúgy h a haver kavar?
2013. jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

ma 18:38


Mindenféle lelkiismeret furdalás nélkül!


Mert:

-aki engem felhívott,soha a büdös életbe nem hazudott nekem,illetve egy szavahihető ember

-próbáltam vagy 100x hívni,és egyszer sem vette fel,ráírtam facebookon,elérhető volt,de letörlött


a cuccaitért sem fogom beengedni

2013. jan. 1. 18:44
 6/37 anonim ***** válasza:
49%
úgy utálom az ilyen gerinctelen pasikat.. annyira gáz.. :S és akkor még csodálkoztok, pasik, h nem merünk belefogni egy kapcsolatba?:( tisztelet a kivételnek.... :(
2013. jan. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
91%
azért én meghallgatnám a magyarázatát.. már csak poénból is:D
2013. jan. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Azért meghallgatni én is meghallgatnám.
2013. jan. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Szerintem még szerelmes az exébe,pedig a csaj 2x is megcsalta,de ő megbocsájtott neki.

Ez esetben remélem boldogok lesznek!

2013. jan. 1. 18:53
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
mióta vagytok, voltatok együtt? volt bármi árulkodó jel, h nem egy megbízható pasi?
2013. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!