Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

B25 kérdése:

Milyen tapasztalataitok vannak azzal kapcsoltban hogy ha valaki összeakar hozni egy fiút meg egy lányt?

Figyelt kérdés

Szóval előnyök, hátrányok, tapasztaltok?

Én nem akarok ilyet tenni közeljövőbe csak kíváncsi vgyok véleményetekre.

Jöhetnek hosszabb sztorik is.

Köszi!


2013. jan. 1. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Engem egyszer így hoztak össze egy lánnyal.

Belementem, de nem szerettem a lányt, csak a lány akarta az egészet és úgy gondoltam egy próbát megér. Tapasztalatnak jó volt.

2013. jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Anyám sajnos ilyen, ő állandóan "felhívja a figyelmemet" a lányokra, persze körmönfont módon (pl. "milyen szép ez a lány, nem?" stb.). Bizonyos szempontból lehet jó dolog az ilyesmi, de ha túlzásba viszik, az már undorító is lehet, és ha valaki folyton ezt csinálja, az olyan, mintha bele akarna szólni a másik ember magánéletébe. Főleg akkor lehet ez gáz, ha a másik ezt nem igényli, és meg is mondja, hogy nincs szüksége ilyesmire.
2013. jan. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van egy fiú barátom, és valahogy mi lettünk a "főcukik" az évfolyamon, miközben nem akarunk összejönni, és tényleg csak barátok vagyunk. Minden héten bepróbálkozik az egyik csaj azzal, hogy "rádumáljon", bizony elég idegesítő. És a srác esetében ugyanez volt, ezért egy idő után már kerültük is egymást, nehogy még jobban úgy tűnjön, hogy van köztünk valami.

Bárki ilyet tervez, annak csak annyit mondok: Higgye el, hogy akik nem jönnek össze maguktól, azokat kár bolygatni, csak elrontjátok azt is, ami eddig megvolt kettejük között! Hátradőltök, és fantáziálgattok arról, hogy mennyire helyes pár lennének, de ennyi!

2013. jan. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!