Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tudnál egy olyan kapcsolatban lenni amikor szereted a párod, de nem vagy szerelmes?

Figyelt kérdés

Egyáltalán mi a különbség a szeretet és a szerelem között?


Ha szeretsz vele lenni,jó együtt, megnevettetitek egymást, imádtok egymáshoz bújni, jó a szex, minden nap beszéltek, várjátok a találkozót, programokat szeveztek együtt, 2 év után is ugyanolyan vonzalom van... Akkor elvileg szerelem??


2013. jan. 1. 20:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A szerelem az, ami a kapcsolatok elején van, liftező gyomor, izgulás, pirulás, állandóan csak rá gondolsz.

Ez enyhül egy idő után, ami teljesen természetes.

Ha nem irtózol tőle, akkor minden rendben!

Én 7 éve vagyok kapcsolatban, és szeretem őt, de nem olyan, mint az elején, mint amikor be voltam lőve a rózsaszín szerelem anyagtól, hogy csak Ő és Ő és Ő és más semmi.

2013. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Normális esetben a kezdeti lángoló szerelem szépen lassan - pár hónap együttlét után - átalakul úgymond "szeretet szerelemmé".


Mondjuk aki az izgágasága miatt nem képes szeretetből szerelmes lenni, az soha nem fogja megtapasztalni a tartós párkapcsolat örömeit és folyton cserélgetni fogja a párjait, mert ő azt hiszi, hogy csak az a szerelem, amit az első hónapokban érez az ember.

2013. jan. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem én soha nem voltam szerelmes. Legalábbis csak rövid ideig tartott, és azt hívhatják esetleg rózsaszín ködnek. Ettől függetlenül rám és a páromra minden igaz, amit eddig leírtál. Az eddigi komoly kapcsolataimra is igaz volt. Amikor ezek közül valami megváltozott, vagy történt valami olyan, ami miatt tudtuk, hogy nincs közös jövőnk, akkor jött a szakítás. Nem vagyok egy szerelmes, rajongó típus, de a szeretetre, a kapcsolatra mindig is vágytam.
2013. jan. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan kapcsolatom, ahol már az elején sem voltam szerelmes. Próbáltam magamnak bebeszélni, hogy ez így is jó, mert nem is olyan lényeges a szerelem, a lényeg, hogy jól meglegyünk. De aztán nagyon szenvedtem emiatt, a párom miatt meg folyamatosan bűntudatom volt, mivel ő szerelmes volt és úgy éreztem, ezzel kihasználom szegényt. 1 évig bírtam egyébként. Igenis fontos a szerelem, a kapcsolat egyik alappillére.
2013. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!