Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mentség az ha a barátotok azt mondaná hogy "nagyon berúgtam? " és nagyon csúnya dolgokat követett el?

Figyelt kérdés
másfél éve vagyunk együtt,szilveszterkor vagyis tegnap berugott,nemérdekelte hol vagyok lebaszta a fejem amikor odamentem hozzá elküldött,és aztmondta az egyik haverjának h jöjjön össze velem és még énvoltam a rossz..
2013. jan. 1. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok,de nem lenne mentség.
2013. jan. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen lehet, hogy nagyon berúgott... De egyszer én is berúgtam nagyon, és a barátnőm akart adni csókot, ölelni akart, én meg elnyomtam magamtól és elvileg azt mondtam, hogy hagyjon békén, mert nekem van barátnőm...
2013. jan. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem lenne mentség nálam.

25n

2013. jan. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azonnal kirúgtam volna a pics..ba
2013. jan. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Verd agyon strandpapuccsal
2013. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Alexandra0908 ***** válasza:
nem mentség.senki se kényszerítette az ivásra,úgyhogy ne nézd el neki.eléggé megalázott...az meg,hogy felajánlott a haverjának,hát az vmi csodálatos...egyáltalán nem tisztel,ne mond hogy neked jó ez a kapcsolat.
2013. jan. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jöjj össze a haverjával, őt meg dobd ki a fenébe. (Te meg egy kicsit erőltesd meg magad írás terén! Tudod, mondatok...)


Komolyra fordítva a szót: az alkohol önmagában - nálam legalábbis - nem mentség. Szóval ha közvetlenül a részegségre vezethető dolgot csinál, oké, elnézem, és megbeszélem vele, hogy talán nem kéne olyab szintre innia magát. De mondjuk megcsalás vagy ilyesmiért egy raklap vodka sem mentség.

Az esetetekben.. hát... azért komolyan elbeszélgetnék vele.

2013. jan. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van egy olyan mondás, hogy a részeg ember az őszinte.

Már tudod, mit is érez valójában.

Rúgd ki.

2013. jan. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ez nem mentség! ha részegen képes erre, hidd el józanon is megtenné.

én részegem sem bántanám soha a barátnőm

2013. jan. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!