Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titokban "összejárok" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titokban "összejárok" egy lánnyal, akibe egy gyerekkori jóbarátom szerelmes. Hogyan lehetne normálisan rendezni?

Figyelt kérdés

Bekerült a nyáron egy helyes lány a baráti társaságunkba, aki az említett barátnak már egyből nagyon megtetszett. Nekem se volt közömbös, de mivel láttam, hogy teljesen odavan érte, ezért gondoltam, hagyom az egészet. Aztán egyszer lementem arra a helyre, ahol szokott iszogatni a társaság, a haverom akkor elutazott éppen és úgy alakult, hogy mi ketten voltunk az utolsó távozók. Hazakísértem, és a búcsúpuszi után már a kapualjban gyakorlatilag egymásnak estünk, aztán az ágyában kötöttünk ki. A barátom, aki nehezen kezdeményező típus, meg reménykedik.

Egy hónapja találkozgatunk titokban, de csak szexelünk, mert együtt mutatkozni nem akarunk az említett okok miatt, és most magyarázkodni is elég nehéz lenne.

Mit tennétek?


2012. szept. 21. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne titkold. Ha barátod megfogja érteni, hogy most te voltál a jobb.
2012. szept. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
osztom az első véleményét megfogja érteni+talán még örül is hogy elmondtad és nem mástól tudta meg
2012. szept. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Hát erre szokták mondani, hogy akinek ilyen barátai vannak, annak már nem kell ellenség.

Ebből már sehogy sem jöttök ki jól, nem tudom mégis mit vártál, hogy itt majd valaki olyan tuti tanácsot ad, hogy a lány is a tiéd lesz, meg a barátság is megmarad.

Sokkal gerincesebb megoldás lett volna, ha a lány már egyből megmondta volna a srácnak, hogy semmi esélye nála, gondolom ő is észrevette, hogy odavan érte.

Neked meg azt kellett volna megmondani, hogy neked is tetszik a lány.

Lehet, már ez is véget vet a barátságnak, de ezt már el kell tudni fogadni a másik félnek. Amit most csináltok, az viszont egy elég féreg dolog.

Úgyhogy beszélj a barátoddal, ilyenkor is légy férfi!

És a lány is tegye meg ugyanezt.

26L

26L

2012. szept. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az utolsóra reagálva : Ugyan miért kéne a csajnak beszélni a sráccal? Miért tartozna neki elszámolással? Csak mert szerintem - abban az esetben, ha nem hitegette a fiút - nem is kell megmagyaráznia semmit. Neked viszont kérdező, annál inkább...pláne ha a barátod, tényleg annyira odáig van.
2012. szept. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


3-as: Úgy ítélkezel, mintha te soha az életben nem követtél volna el hibát

4-es:a lánynak voltak olyan gesztusai és megjegyzései amúgy, hogy egy ideig még én is azt hittem, hogy lesz köztük valami

2012. szept. 21. 17:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Az a korrekt, ha a srác elé álltok (együtt), és elmondjátok neki. Aztán lesz, ami lesz. lehet, hogy megérti, hogy most ez van, alulmaradt, de lehet, hogy megutál téged/titeket.


24/N

2012. szept. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
vállaljátok a kapcsolatot, bár lehet, ha kiderül már nem lesz olyan izgis...
2012. szept. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem legyel oszinte.
2012. szept. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

most komolyan....... egy iskolaba jartok, de ha kijarjatok a sulit szerinted talalkoztok meg? egyik otok ott a masik ototok meg amott lakik, mas tarsasagba csoppentek meg minden, szard le a baratodat szed fel a csajt, ha meg anyira "jobaratok" vagytok megerti, o vesztet a csajnak nem tetszik te tetszel a csajnak enyi kesz, nem kell ezen anyit agyalni. ha meg nem fogadja el igy jart -.-"


ugyan abba a helyzetbe voltam mint te. 1 jo baratom volt, egy csaj koztunk, igy harman voltunk mindig. en a csajba bele szerettem. a csajjal egymasert oda voltunk 1 even keresztul ment a dolog, utana en kikoltoztem ,kulfodre, aztan csak anyit halok ra 3 4 honapra ossze jottek 2 en.

szard le, nincs olyan hogy barat orokre -.-" baratok jonnek mennek es kesz. kapd le a csajt mig tudod


es tudod ki lesz majd az orok baratod? a csaladod, sogoraid (ha olyanok)

2014. jan. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!