Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél az adott helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél az adott helyzetben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, h 21 éves vagyok, de még nem volt barátom. Nem azért, mert nem akartam, hanem azért, mert mindig olyan embert szúrtam ki magamnak, akinek én nem jöttem be. Végén már úgy kezdtem el érezni magam, mintha a homlokomra lenne írva: "ne engem válassz." Szeretnék végre találni egy olyan pasit, akivel kölcsönösen szimpatizálunk, de nem tudom merre induljak el. A témával kapcsolatban várom az észrevételeket, ötleteket!
2013. jan. 2. 08:56
 1/3 ASOT ***** válasza:

Az koránt sem biztos, hogy az embernek az első vagy az első 5 emberrel összejöhet a dolog. Van akinek a 10-re. jön össze.


De ha 10 pasiból ábszolút semmi akkor ott el kell kezdeni gondolkodni azon h bennünk is lehet valami hiba.

2013. jan. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írj privátot ;)
2013. jan. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fogadni mernék, hogy most majd kapsz itt egypár privát üzenetet, ajánlatot.

Viccet félretéve, elég sokunknak nem jön össze elsőre a dolog, van akinek még tizedszerre sem.

Mivel én férfi vagyok nem tudom pontosan a lányok milyen praktikákat alkalmaznak ilyen esetben, de ha társaságba jársz (gyakorlatilag mindegy milyenbe) akkor előbb-utóbb felkelted egy pasijelölt figyelmét.

2013. jan. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!