Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátom nagyon hazudos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom nagyon hazudos, mit csináljak vele? Mért teszi ezt?

Figyelt kérdés

minden másodpercbe hazudik és én nem tudok hinni neki.de nagyon szeretem őt.de ő azt csinálja hogy mikor elmegyek mellete nem álitmeg felül a biciklire és jön utánam aztán dumálunk.de aztán meg a haverjainak olyanokat hazudgál hogy ,,már megmonta nekem hogy száljak le rola mert van csaja"de persze ez nem igaz mert nem mondot semit.myvip-en olyanokat ír hogy szeret.meg télleg mindig ugy intézi a dolgait hogy össze fussunk ma is ellogot az utolso órájárol hogy talizunk.nem tudom mit csináljak én nagyon szeretem őt képes vagyok türni hogy megcsal,hazudik csak maradjon velem amugy azért szakitotunk mert megcsalt.


ti mit gondoltok erröl az egészröl?


én tudom hogy valamit jelent hogy jönn az utcán utánam.


tanácstalan vagyok KÉRLEK SEGITSETEK

de ne oktasatok ki mert most télleg tanácsra van szükségem!!!!


köszönöm elöre is a komentárokat.puszi mindenkinek

amugy én is és a srác is 13 évesek vagyunk


2008. máj. 30. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem felejtsd el a srácot. Nem érdemel meg téged, ha össze vissza hazudozik. Meglátod 1-2 év múlva belátod, hogy hülyeség volt "utána futni". Hagyd a francba, sztem nem foglalkozz vele. Egy normális kapcsolatba nincs olyan, hogy megcsalás vagy hazudozás. őszintének kell lenni mind2 félnek. Ez így nem jó... Minél hamarabb hagyd ott, ha jót szeretnél. Ez egy tanács, tapasztalatból mondom ezeket. én 16 éves lány vagyok és én is beleestem ugyanebbe a hibába. Szerettem a csávót, de ő mindennek elmondott a hátam mögött, hazudozott össze-vissza ráadásul úgy flörtölgetett vele, ohgy volt barátnője és csak utólag tudtam meg. Hagyd ott!!
2008. máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, mondd meg neki, hogy szálljon le rólad! Ha ennyit hazudik mindenkinek össze-vissza, akkor nincs értelme a dolognak.
2008. máj. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

33 eves vagyok valamicske tapasztalat a hatam mogott.

Dobbenetes elegtetelt szeretnel?

Akkor mikor jon az utcan utanad, mondd meg neki, hogy tudod, hogy hazudik a hatad mogott. Ezt es ezt mondja masoknak. Ugyhogy az az o szavaival elve, szalljon mar le rolad de akar le is kophat de akar valogathat is a ketto kozul.

A "szeretem" 13 evesen meg nagyon relativ erzes.

Sokkal jobbat erdemelsz es millio idod van, hogy megtalald!!!!

Soha tobbe ne foglalkozz vele kinek mit mond. 13 eves kis eszetlen fasz. Fogalma sincs, mennyire megbant teged ezzel. Annak azonban orulok, hogy te nem ezen a szinten mozogsz! Tudom, hogy valamikor lesz neked is valaki aki nagyon szeretni fog teged!

2008. máj. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi utcsi hozzászolo megfogadom a tanácsod de már csak azt kell kitalálnom hogy felejtsem el
2008. máj. 30. 17:33
 5/7 anonim ***** válasza:
A kozhelyes ido fogja megoldani a problemadat. Lazulj! Jon a nyar! Tok jo lesz!
2008. máj. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

neked nem lesz szerelmi bánatod a nyáriszünibe hanem nekem


így könnyen beszélsz

2008. máj. 30. 18:21
 7/7 anonim válasza:
nekem is volt már hasonló helyzet miatt elbaszott nyaram,azthiszem 1 évvel voltam idősebb nálad, vagy pont annyi mint te, éshát nem kellemes, 1 hónapig lessz nagyon rossz utána lazulás kezd jönni, légy minél kevesebbet egyedül, ha nem érnek rá a barátaid, gépezz, olvass, beszélgess szüleiddel, tesóddal, mindig keress valamit ami leköt, de tényleg, ez az egyetlen megoldás a felejtésre, és NE hallgass depresszíós zenéket, mert nem segit, énis azt hittem de nem... //17 éves srác
2008. máj. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!