Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Milyen pózokat szerett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen pózokat szerettek? Most találkozok a barátnőmmel 3 hét után és szeretném meglepni egy kis újítással. Ötletek?

Figyelt kérdés
Mi általában lovagló, vagy misszionárius pózban csináljuk vagy beleül az ölembe.
2013. jan. 2. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Fektesd hasra, húzd föl a csípőjét és úgy.

Vagy amit még én szeretek. Szintén hason, te feküdj rá és így hatolj belé.

Vagy még amúgy meglephetnéd egy kis orális szexszel. Finoman csókold végig le egészen a nyakától a hasáig majd tovább. Élvezni fogja. :)

2013. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az a kedvencem, mikor a hátamon fekszek, a barátom térdel, vagyis inkább a sarkán ül, én pedig a vállára teszek a lábam. Ebben a pózban élvezem legjobban a szexet, főleg ha lassan és tövig nyomja. ;)
2013. jan. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jajj! Segítség! Felállt a farkam! :D
2013. jan. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 2. válaszolóval, én is ebben a pózban élvezem a legjobban. :) Hátulról (kutya) is szeretem.


23/L

2013. jan. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 okoska31 ***** válasza:

a láb vállra feltevés egy továbbfejlesztett változata:


a térdhajlatánál fogod, és tolod fel a nyaka felé, hogy minél jobban vízszintesben legyen a hüvelye. Előtte térdelsz, és úgy nyomod neki, lehetőleg amilyen mélyen csak tudod...

2013. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teríts az ágyra egy nagy fürdőlepedőt,készíts az ágyhoz testápolót,néhány gyertyát is meggyújthatsz a romantika kedvéért. Zuhanyozzatok együtt,finoman fürdesd meg mindenhol :),majd kezd el izgatni már a kádban,aztán vedd ki a kádból,(persze ha elbírod őt) vidd a karjaidban az ágyra ,fektesd hasra és masszírozd gyengéden végig a hátát ,aztán csókólj bele a nyakába ,finoman fogd le a kezeit és hatolj belé hátúlról,lassan és közben csókólgasd.Tuti emlékezetes együttlétetek lesz.
2013. jan. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Én azt szeretem, amikor a kezem a bokámhoz van kötve, vagy bilincselve, és úgy hatolnak belém. Az a lényeg, hogy kínzóan lassú legyél, ha nagyon kíván.
2013. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, lesz miből szemezgetni, egy kettő tuti tetszeni fog a barátnőmnek is.

A további válaszolóktól kort kérhetnék majd?

2013. jan. 2. 18:31
 9/9 anonim ***** válasza:

A kutyapózt én is szeretem, de annál is minnél lassabb annál jobb a barátom azzal tud jobban felizgatni ha elösször nagyon lassan és aztán egy egyre gyorsabban csinálja. nekünk nagyon bejött a kikötözős szex is imádjuk, vagy a kikötözőshözhasonló ha megfofod a kezét a feje föölött és úgy kezded el csókolgatni a nyakát.

18/L (2éve vagyunk eggyütt a barátommal)

2013. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!