Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan vehetem észre hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan vehetem észre hogy ő is "más"?

Figyelt kérdés
17 vagyok. Senki sem tudja még hogy más vagyok...Van egy osztálytársam aki nagyon nagyon bejön, és joba vagyunk, de kezdek nagyon kibukni hogy szerelmes vagyok valakbe aki elvileg normális esetben nem lehetne belém. Honnan lehet megbizonyosodni arról hogy ő is más e vagy sem, anélkül hogy kiderülne h én az vagyok... Nagyon nagy dilemma. Légyszi ne olyanokat irjatok hogy vállald fel, mert ebben a korban nem lehet...gimibe szétcinkelnének.
2008. máj. 30. 15:10
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
még annyi hogy fiú vagyok...
2008. máj. 30. 15:11
 2/39 anonim ***** válasza:
38%
Hu hát ezt igy nehéz kideríteni.Ha azt mondja neked hogy jól nézel ki vagy add neked egy puszit biztos tetszel neki.De nem tudom megérteni hogy miért pont a fiúkat szereted?Nézz körül jobban annyi csinos lány van a nagy világban hozzádvaló pasit meg szerintem nehéz lesz találnod. :)
2008. máj. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem undorító elmebeteg vagy az összes buzit belehajtatnám dózerral a tiszába már elnézést... szerinted normális vagy? vannak jobbnál jobb lányok és bebuzulsz undorító ...
2008. máj. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
26%

Nem osztom az előttem hozzászóló véleményét. 17 éves korodban már nem nagyon tusz változtatni azon a tényen, hogy meleg vagy (de ez nem baj). Nem lehetne csak neki elmondani? Ő biztos nem pletykálná tovább. Vagy ha ezt nem szeretnéd ilyen direktbe kimondani, akkor hagyd, hogy rájöjjön magától. Pl amokr felugrik hozzátok, véletlenül maradjon nyitva egy meleg párkereső oldal. Ha ő is homo, és még be is jössz neki, akkor venni fogja a lapot, és lép. Ha nem, akkor meg simán el lehet viccelmi, h miért is van nyitva épp az az oldal.

Sok szerencsét!

2008. máj. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

Srácok ezt nem kéne. Én is a lányokat szeretem, de nem hiszem hogy ezzel segítetek neki...

Sárc én tényleg nem tudom hogyan lehet felismerni ha valaki más. Azért írtam csak hogy tudd nem mindenki akkora tuskó mint az elöttem író. Ajánlom ezt próbáld valahol "más"hol feltenni, mert itt csak köcsögözést, meg buzizást fogsz olvasni. Tuti vannak meleg oldalak ott bitos több tanácsot fogsz kapni.


Egyet viszont biztosan tudok: NE VÁLLALD FEL!

2008. máj. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
15%
Már elnézést de mivé lessz a világ ? szerintem iszonyatosan nagy gáz ha egy srác más farkakra gerjed hát milyen dolog már ez? ti nem érzitek ezt az egészet undorítónak ? nem bántani akarlak tényleg de szerintem jobb ha beszélsz 1 pszihologussal mer ez nem normális dolog ha valaki a saját neméhez vonzódik... a srác meg szerintem biztosan nem buzi hiába hajtasz rá ha elmondod neki szerintem nem sokáig fogsz élni ott a gimibe... szal szerintem szerezz 1 bnőt és gyorsan töröld ki a fejedből ezt az egészet...
2008. máj. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
94%

Nehogy elmond bárkinek is az osztályban, mert pillanatok alatt elterjed. Aztán végig ezzel fognak cikizni.

Szerintem csak azt teheted, hogy nem osztályon belül pasizol.

2008. máj. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit szeretnék hozzáfűzni ahhoz, amit előbb írtam, hogy ez NEM egy olyan dolog, amit egy pszichológus megold. Te ilyen vagy. Ennyi. De igazából, ha egyszer elszánod magad a coming outra, akkor legalább profitálhatsz annyit az egészből, hogy megtudod, kik az igazi barátaid. Mert akik nem fogadják el, hogy melegen is ugyanaz vagy, aki, azok bekaphatják...

15:39

2008. máj. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg igenis menj el pszichológushoz. No, nem azért, hogy "kigyógyítson", hanem mert ő találkozhatott srácokkal, akiknek hasonló problémájuk volt. S úgy kaphatsz tanácsokat, hogy nem derül ki a titkod.
2008. máj. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

A pszichológusokat köti az orvosi titoktartás... de valakivel tényleg jó lenne beszéled a dologról.

15:39

2008. máj. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!