Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan vehetem észre hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan vehetem észre hogy ő is "más"?

Figyelt kérdés
17 vagyok. Senki sem tudja még hogy más vagyok...Van egy osztálytársam aki nagyon nagyon bejön, és joba vagyunk, de kezdek nagyon kibukni hogy szerelmes vagyok valakbe aki elvileg normális esetben nem lehetne belém. Honnan lehet megbizonyosodni arról hogy ő is más e vagy sem, anélkül hogy kiderülne h én az vagyok... Nagyon nagy dilemma. Légyszi ne olyanokat irjatok hogy vállald fel, mert ebben a korban nem lehet...gimibe szétcinkelnének.
2008. máj. 30. 15:10
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

hát sztem és vmi "más " oldalra irj,ott még is jobban el tudjak meselni,mondani ,h mibol veheted eszre ha vki meleg,meg h ők mit hogyan szoktak csinálni ilyenkor...tobbet segitenek...

A hülye buzizós szövegekre meg oda se figyelj....sztem a legbátrab tettek közé tartozik ha saját mgaddal elfogadtatod h te mas vagy mint a tobbi és fel i smered valalni....

Én pl. imádom a melegeket...úgy szeretnék egy meleg baratot(mármint csak barati kapcsra),mint pl a szex és new yorkban carryék milyen jól megtudják beszélni a dolgaikat egyutt....kár h nem itt élsz a közelemben(SK),szivesen megsimernélek....sok bátorságot és szerencsét!!!!

2008. máj. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
bocsi lehagytam 1-2 b-t:D meg a többi helyesirasi hibakert:D most olvasom vissza és van egy pár(gyorsan irtam:))
2008. máj. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

1 megértem hogy egyes emberek ezt undorítónak tartják, de most komolyan, mit tudok csinálni? ha egyszer ez igy van nem tudok rajta változtatni...

2 kicsit gyanus lenne itthon ha elkezdenék pszicho dokihoz járkálni sztem :D

3 köszi a válaszokat, nem tudom mitévő legyek, tényleg nagyon gázos ez a téma, és higgyétek el hogy nagyon rossz amikor az ember eggyütt van valakivel akiről tudja hogy 90% hogy nem lehetnek eggyütt, a másik meg barátilag közeledik valószinüleg, és közbe belehalsz a szerelmebe és a vonzalomba ugy hoyg ennek jelét sem mutathatod... egyes emberek lehetnének megértőbbek is ahelyett hogy a kiirtom szöveget mondogatnák...

köszi a válaszokat, de egyenlőre nem találtam meg bennük a választ

2008. máj. 30. 16:30
 14/39 A kérdező kommentje:
+ utolsó kommentelőnek külön köszi, nagyon jól esett,meg igazából másoknak is akik nem anyáznak...
2008. máj. 30. 16:32
 15/39 A kérdező kommentje:
mégegy az első kommentelőnek, tudom hoyg sok szép lány van, és énis szeretem őket, illetve látom a szépségüket, és tényleg szépnek tartom őket, de egyszerűen nem úgy vonzanak... nehéz elmagyarázni igy
2008. máj. 30. 16:34
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Együttérzek veled, nehéz lehet "kívülállónak" lenni, én tapasztaltam már - igaz, az élet más területein... Az emberek egy jelentős részének van olyan "szelete" az életének, ami elüt a megszokottól. Nézz csak körül ezen az oldalon: rengeteg a perverz, az agresszív, egoista erkölcsi romhalmaz! Elég, ha elolvassuk az eddigi válaszokat...

Na, te - még ha a saját nemedhez vonzódsz is - fölöttük állsz emberileg, és ez a lényeg.

Soha ne hagyd, hogy vki/vkik általad nem kontrollálható "hibád"/"eltérésed" miatt rossz érzést okozzanak benned!

Te ugyanúgy megérdemled a boldogságot, mint bárki más ezen a Földön.

... És hogy a kérdésedre is válaszoljak: nekem van egy meleg barátom. Ő teljesen lányosan viselkedik, lány barátai vannak, és a lányos dolgok iránt rajong... De gyanítom, a te barátod nem ebbe a kategóriába tartozik... Szerintem beszélgetéssel lehet a legkönnyebben kideríteni, melyik nemhez vonzódik. Tereld a témát a lányokra! Milyen lányok tetszenek neki, járt-e már vkivel, stb. Ha szívesen és sokat beszél a témáról, vszínűleg nem meleg, ha nem érdeklik a lányok, vagy a fiúkhoz vonzódik, vagy egyszerűen csak későn érő típus...

Minél több időt töltesz vele, annál közelebb enged magához. Egy idő biztos megérzed majd, melyik tábort erősíti.

Sok sikert és ne csüggedj! ... Arról pedig, hogy a saját nemedhez vonzódsz, tényleg ne beszélj az osztályban!

2008. máj. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

amit mondassz az elsősorban nagyon kedves, de a lányokról való kérdezés, hát énis szoktam arról beszélni hogy melyik csaj jó stb. mert tényleg el tudom dönteni hogy jól néz ki vagy sem, mint ahogy egy rendes srác is el tudja dönteni a másikról hogy stílusosan/jól néz ki

másrészről meg az egyre közelebbjutástól is félek, mert volt egy hasonló incidensem, még 1-2 éve amikor szintén hasonló volt a helyzet, és egyre jobban közel kerültünk, aztán egyszer részegen smároltunk de szóval egyáltalán nem erőltettem a dolgot, és másnap meg igy hallani se akart rólam, legalábbis ilyen téren nem, és ezek után nem tudtam baráti szemmel nézni rá... nagyon fályt kb 1 hónapig könynes szemmel keltem, feküdtem vagy tovább, mondjuk már kihevertem, de ugyanez mégegyszer.... nagyon rossz...

2008. máj. 30. 16:56
 18/39 A kérdező kommentje:
és még annyi hogy a nőies viselkedés távol áll tőlem, és nem is kívánom hogy az akit szeretek úgy viselkedjen, csak azt szeretném hogy szerethessem és hogy ő is engem, ennyi
2008. máj. 30. 16:59
 19/39 anonim ***** válasza:
17 éves lány vagyok. Hogy a te szavaiddal éljek, én is "más" vagyok. Lányként könnyebb a helyzetem, mert a lányok általában közelebbengedik egymást magukhoz. Van egy lány, akit év elején ismertem meg. Hát.. 25-én voltunk 4 hónaposak. És nem én nyomultam rá, pedig én vok az idősebb (ő 14) és neki eddig pasiai voltak meg minden. Ki is kérdeztem, hogy ez most mégis hogyvolt. És azt mondta, hogy nemtudja, egyre jobban kötődött és ragaszkodott hozzám. Közben azért nekem is megtetszett eléggé, de nem mertem lépni, mert nem voltam biztos benne. Aztán egyszercsak megcsókolt. Hát gimiben tényleg elég necces. Kiszivárgott, mert szegénykém részegen, rossz pillanataiban, rossz emberrel lelkizett. Szal most pletyka szinten van a dolog, de már kezdenek lecsillapodni a kedélyek. Van aki tudja/sejti, mert rájött. (Érdekes, hogy ezek mind lányok.) De amúgy nagyon jól megvagyunk egymással. Boldogok vagyunk. És ez egy barátságból indult. Úgyhogy - bár a férfiak lélektanához egyáltalán nem értek - csak azt tudom tanácsolni, hogy legyél vele nagyon jóban. Olyan szinten legyen meg a barátság részéről, hogy, ha kosarat kapsz, akkor se buzizzon le és küldjön el a retekbe. Remélem, érted, mire gondolok. Ha kérdésed vagy bármi van, nyugodtan írhatsz.:) Sok szerencsét!
2008. máj. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
A legjobb barátom meleg, én persze csaj vagyok:) Mióta elmondta nekem a nagy titkát, jópár hónapig mindig erről beszélgettünk, bár igaz már csökkent a téma, mióta ez nekem természetes:) Ő sem néz ki egyátalán másnak, senki sem mondaná meg róla, régen pedig kamubarátnőket is tartott, ami visszagondolva elég nagy szemétség volt tőle, mert mindig ő dobta aztán a naív kis csajokat.. Ő chaten szokott ismerkedni, meg regelős ismerkedős oldalakon, gondolom utóbbit te is ismered, de volt már olyan, hogy heteroval is összejött:) Meglepődve tapasztaltuk, hogy vannak olyan hetero férfiak, (nem bi-k!) akik benne vannak egy egy éjszakás kalandban, csak hogy kipróbáljanak új dolgokat. Amúgy hidd el, könnyen észre lehet venni ha valaki meleg, bár vannak nehéz esetek is. Pl mozdulat, hanglejtés, barátikör.. ha csak csajokkal mozog valaki, az már gyanus lehet, bár volt olyan meleg ismerősöm is, aki fikázta a női népet elég erősen, és csak pasikkal állt szóba (nah ez is gyanus volt:)) Amuyg osztálytársakkal még hetero kapcsolatot sem érdemes nagyon létesíteni, én azt mondom. Próbálj róla lemondani, mert elég nagy galibát okozhat, ha véletlen kiderül, hogy mi is a helyzet. Szerintem ismered már anyira magadat, hogy kiindulj a saját jeleidből. De inkább meleg oldalakon kellene próbálkoznod. pá :)
2008. máj. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!