Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan vehetem észre hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan vehetem észre hogy ő is "más"?

Figyelt kérdés
17 vagyok. Senki sem tudja még hogy más vagyok...Van egy osztálytársam aki nagyon nagyon bejön, és joba vagyunk, de kezdek nagyon kibukni hogy szerelmes vagyok valakbe aki elvileg normális esetben nem lehetne belém. Honnan lehet megbizonyosodni arról hogy ő is más e vagy sem, anélkül hogy kiderülne h én az vagyok... Nagyon nagy dilemma. Légyszi ne olyanokat irjatok hogy vállald fel, mert ebben a korban nem lehet...gimibe szétcinkelnének.
2008. máj. 30. 15:10
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

évvesztes vagyok, tehát még 2 év és, tul tudnék lépni rajta ha biztosra tudnám hogy nem érez semmi olyat, de vannak olyan jelek amik azt mondják hogy igen , pl ha iszunk akkor mindig rajtam fekszik mmint a feje rajtam van stb. meg nagyon jól kijövünk pedig nem sokat szoktunk beszélgetni valamiért de mégis többször hiv magához stb. de viszont vannak oylan dolgok amik meg pont a dolog ellenkezőjét mutatják

és ha meg tudnék róla valahogy bizonyosodni hogy szeret e vagy sem akkor vagy túllépnék vagy eggyütt lennénk de igy egyik se lehet...

2008. máj. 31. 12:51
 32/39 anonim ***** válasza:

Szokott magához hívni? És olyankor mit csináltok? Nem szokott lenni olyan "kínos csönd"? Vagy esetleg észre vetted már, hogy lopva rád pillant? Ezeket csak azért kérdezem, mert múltkor átjött hozzám a legjobb fiú barátom (lány vagyok), és megcsókolt:) Utólag visszagondolva ezek a jelek egyértelműek voltak, és észre lehetett venni a bizsergést már korábban is:)

Szóval van valami ilyesmi? Ha igen, akkor az is lehet, hogy ő sem meri felvállani, hogy meleg, vagy még saját magának is fél bevallani.


De azt is írtad, hogy vannak dolgok, amik az ellenkezőjét mutatják. Mik ezek a jelek? És volt már bartánője? Szexelt már lánnyal?

2008. máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
de igen pont ezekről beszélek, szóval ezért vagyok galibában, barátnőt nem tudom, szex még biztos nem volt, de amugy meg az a baj hogy barátnő se sokat jelent ha volt, mert pl nekem is volt tehát ebből nem igazán lehet kiindulni...
2008. máj. 31. 14:08
 34/39 anonim ***** válasza:

Akkor helyesbítek. Térképezd fel, hogy mennyire titoktartó és elmondhatsz-e neki bizalmas dolgokat úgy hogy nem adja tovább. Ha igen akkor talán beszélhetsz neki a melegségedről. De ne a suliban, hanem sulin kívül! Ha a suliban mondod el neki, akkor 90% hogy más is megtudja.

Amikor először elmondod neki, akkor csak arról beszélj, hogy meleg vagy, de azt el ne mond neki, hogy szerelmes vagy belé.

Csak akkor mondd el neki, hogy belezúgtál, ha biztos, hogy ő is meleg.

Ha heteró és megtudja, hogy szerelmes vagy belé, akkor nagyon kerülni fog.

2008. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
sztem alapból kerülni fog ha megtudja és ő nem az, legalábbis biztos hogy nem lessz ilyen a barátságunk mint most, sztem inkább várok egy kicsit, vagy legalább egy részeg pillanatot :D
2008. máj. 31. 14:40
 36/39 anonim ***** válasza:

én 16 éves éves koromban zavarodtam össze volt barátnőm de ugyéreztem a fiuk is tetszenek, otthagytam a csajt, és neki is késöbb mondtam meg hogy mért, de nem mondta el senkinek, mert szeretett utána csak fiukkal voltam, utána megint összejöttem azzal a lánnyal, most meg nemtudom ugy érzem mint kettő vonz. nem azt nézem fiú vagy lány hanem magát az embert. én csak azt tudom tanácsolni hogy ne mond el senkinek pláne ne sulin belül, probáld emg ezeket a dologkat iskolán kivül megoldani, mertha meleg is a srác aki tetszik neked és összejöttök sajnos az is elöbb utobb kiderülne, és mint itt is egy csomo hozzászolo ugy a tanárok is megvetnék a dolgot, tudod milyenek az emberek, egy csöpp megértés sincs bennük csak a maguk igazát mondják, de fogalmuk sincs az egészről, hogy ez az egész milyen érzés.



igy a többi hozzászolónak azt üzenem hogy aki azt mondja hogy a kérdezőnek orvoshoz kell menni mert ez beteges és csajozzon, annak én azt mondom hogy ez olyan mintha nektek azt mondanám hogy ne pasizzatok hanem dugjatok kutyákkal.

2008. máj. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot tényleg, csak hidd el hogy nagyon rossz érzés lenne átnézni rajta úgy hogy minden nap találkozunk + elég sok órán egymás mellett ülünk. nekem ez igy nagyon nem menne, másképpen meg nem tudnám elfelejteni.
2008. máj. 31. 23:13
 38/39 anonim válasza:

Hát ez borzasztó, hogy a XXI. században Magyarországon élnek még ilyen sötét emberek, mint az itt hozzászólók némelyike! Pedig a netezők még általában az értelmesebbek közé tartoznak!

Tehát: a homoszexualiatás NEM választott, hanem genetikusan meghatározott emberi tulajdonság. Ezt a tudomány mai állása, a saját tapasztalataim és a barátaim tapasztalatai alapján teljes biztonsággal állíthatom.

Aki szeretné megérteni a lényeget, annak javaslom, hogy minden kérdést, amit szivesen feltenne egy melegnek, tegye fel előbb képzeletben egy balkezesnek. Pl.:

-Szüleid mit szóltak, amikor megtudták hogy balkezes vagy?

-Miért nem próbálod meg a jobb kezedet használni a bal helyett, hiszen az a normális?!

-Mit éreztél, amikor először döbbentél rá, hogy balkezes vagy?

-Nem félsz hogy ha balkezes vagy, megvet téged a társadalom?

-Miért nem mész el pszichológushoz, hogy ne legyél balkezes?


Ezek a kérdések nevetségesen hangzanak elsőre, de jól mutatják a helyzetünket. Aki inteligens, értelmes ember, annak nem kell magyarázni, hogy fogadjon el minket. A többi meg egy bizonyos határ után nem számít. Ha valaki azért nem fogad el minket, mert b.zik vagyunk, saját magát minősíti, és rengeteg pozitív emberi kapcsolatból zárja ki magát.

A kérdezőnek sok-sok dolgot tudnék javasolni, ha gondolja, írjon egy mailt, és beszélgessünk. (Kérdező! Írj légy szíves egy mailt, hogy beszélgethessünk!) Jónéhány tizenéves meleg fiu nőtt már fel mellettem, ezért tudom, nem olyan egyszerű szembenézni ezekkel a problémákkal, de egyáltalán nem lehetetlen dolog. Sőt! Én már eljutottam oda, hogy ha választhatnék, hogy meleg vagy hetero lehetek, csakis azt választanám hogy meleg. Úgy érzem, melegként sokkal többet adhatok a barátaimnak, a társadalomnak és saját magamnak is, mint heteroként. Nem vagyok vallásos, de ha van Isten, akkor Isten akarta hogy legyenek hozzám hasonló emberek a világon, és célja volt vele, hogy ilyennek teremtett. Az élet célkeresésről szól, és nem lehet cél, hogy boldogtalanok legyünk!


háttéranyahok:

[link]

www.gay.hu

www.hatter.hu

www.otkegyer.hu

www.melegvagyok.hu

[link]


Sok sikert a böngészéshez

2008. jún. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

én irtam az előző elöttit amire válaszoltál. lgyszi nekem is irj privit.

és az utolsó válaszadonak teljesen igaza van. és ő is irhatna privit.

tudom most jönni fogank a hozzászolások hogy nem itt kéne ismerkedni. csak jo lenne olyan emberekkel beszélgetni akik megértenek.

2008. jún. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!