Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen esetekben kapcsolja ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetekben kapcsolja ki vki a telot szilveszterkor?

Figyelt kérdés

történetesen az alakuló kapcsolatunkban a barátjelöltemről van szó.

mégis mekkora óriási buli kell ahhoz, hogy nem akarja, hogy bárki elérje? tehát mindenki vele van aki számít? vagy?


2013. jan. 2. 20:06
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
csak kikapcsolta és otthonhagyta hogy ne veszitse el...am meg egy nagy buliba mit érsz vele? ugyse hallod mit beszél
2013. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

de sms? buék üzenetek??? és ha kimegy egyik helyről a másikra?

csak akkor zárja el így magát az ember, amikor azokkal van, akik számítanak, nem?


egyszerűen nem tudom mire gondoljak.

2013. jan. 2. 20:36
 13/31 A kérdező kommentje:

ha "csak" kikapcsolja, a hanposta azt mondja:

" a hívott szám nem kapcsolható"


neki szabályosan a szolgáltatóval lett kikapcsoltatva

2013. jan. 2. 20:37
 14/31 anonim ***** válasza:
Nekem kissé gyanús, hogy eleve nem akarta, hogy vele menjél bulizni. Szóval szerintem azért kapcsolta ki, mert pont azt nem akarta, hogy el tudd érni:S
2013. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
nem vagy az átlagnál rámenősebb?
2013. jan. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
egyszer sem éreztetett velem olyat eddig, hogy zavarná ha hívom, vagy akármi.
2013. jan. 2. 20:42
 17/31 A kérdező kommentje:
habár igaz, hogy vele szilveszterezzek arra nem tett egyszer sem utalást. tehát szó sem volt arról, hogy esetleg összefutnánk. még csak alakul a kapcsolat, nem a barátom.
2013. jan. 2. 20:43
 18/31 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezel rá, hogy miért volt kikapcsolva? Aggódtál érte, és ennyi... Ne gondolj egyből a legrosszabra, az meg hogy nem veled szilveszterezett még nem a világ vége, hiszen nem vagytok együtt, még akkor sem lenne alap dolognak tekinthető, ha jártok.
2013. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

rákérdeztem, hazudik.


Miért voltál kikapcsolva? válasza: "le voltam merülve"

Hol voltál, milyen volt az este? válasza: nincs(totál másról kezd beszélni)

2013. jan. 2. 20:56
 20/31 A kérdező kommentje:

ha le lett volna merülve, otthon tölthette volna, mert neten jelezte, hogy otthon van...


totál érdekes az egész.


és csak nem tudom mire gondoljak?

2013. jan. 2. 20:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!