Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen esetekben kapcsolja ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetekben kapcsolja ki vki a telot szilveszterkor?

Figyelt kérdés

történetesen az alakuló kapcsolatunkban a barátjelöltemről van szó.

mégis mekkora óriási buli kell ahhoz, hogy nem akarja, hogy bárki elérje? tehát mindenki vele van aki számít? vagy?


2013. jan. 2. 20:06
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Vagy nem egy nagy telefonfüggő. Történetesen az én telefonom le volt merülve, és észre sem vettem. Anyám próbált elérni 2 napja, teljesen meg volt sértődve, hogy miért nem veszem fel a telefont.

Mellesleg, ha buliban van, úgysem hallja a telefont. Én inkább azon akadnék ki, hogy miért nem veled tölti a szilvesztert?

2013. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
na hát eddig el sem jutottunk még, az ilyen húzásai miatt.
2013. jan. 2. 21:37
 23/31 anonim ***** válasza:

És te mégis itt vered a nyálad, ahelyett, hogy beszélnél vele.

Nem játszol egy kicsit alárendelt szerepet a "kapcsolatotokban"?

2013. jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Don't be jealous...
2013. jan. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

kontaktolok a neten vele (kint van most amúgy)

valahogy kerülgetjük a dolgokat


annyit végre írt, az x-edik kérdésemre, h jó volt a szilveszter.

erre megint kérdeztem, ezt azt. kezd úgy kinézni minden, mintha nálam valami harapófogó lenne, hogy kihúzzak belőle vmit ezért nemigen akarom erőltetni.

2013. jan. 2. 23:07
 26/31 anonim ***** válasza:
Mivel még csak alakulnak a dolgok, milyen alapon várod el, hogy be legyen mindenképp kapcsolva? Nyilván ez még csak ez laza valami, nem veszi komolyan, sem téged. Akár mással is kavarhatott, pont mert nem tartozik senkinek magyarázattal. Ne akaszkodj ennyire rá, mert csak még jobban eltávolítod. Ha meg leszar téged, akkor hagyd a fenébe. 1000 millió másik pasi van még.
2013. jan. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Nem ertem miert gondoljak a nok, hogy a kikapcsolt telefon egyenlo a felrekefelessel. Ha nem akarom, hogy zavarjanak lehalkitom es kesz.
2013. jan. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

én nem várom el, hogy be legyen kapcsolva

engem az érdekelt volna, miért van kikapcsolva.

mert speciel nekem eszembe nem jutna kikapcsolni a telot szilveszterkor, akármekkora buliban vagyok.

2013. jan. 3. 19:31
 29/31 A kérdező kommentje:

és félrekeféléskor sem kapcsolnám ki, csak némítanék, vagy azt sem.


ezért tettem fel a kérdést.

mitől kapcsolja ki vki a telot szilikor.

kaptam pár tippet (hangzavar és lemerülés miatt)

csakhogy a srác már előtte és utána is ki volt kapcsolva.


csak ismerkedem ismerkedem a dolgokkal/a sráccal, semmilyen elvárásom nincs.

2013. jan. 3. 19:33
 30/31 A kérdező kommentje:

arra is gondoltam lehet drogozna és 3 napig nem tudtak magukról

de egyáltalán nem úgy néz ki, mint aki drogozna mániákusan egészségcentrikus.

2013. jan. 3. 19:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!