Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? Szilveszterkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Szilveszterkor "összejöttem" álmaim nőjével.

Figyelt kérdés

Szilveszterkor "összejöttem" álmaim nőjével, mondjuk csóknál nem történt több, nem is voltunk otthon, egy beülős kis pubban történt és ráadásul ittunk is, bár nem sokat! Na most én ezt a lányt már régebbről ismerem, nagyon jó volt vele lenni mivelhogy már régóta nincs barátnőm és úgy vettem észre hogy neki is tetszett a dolog! Másnap mikor hazaért délelőtt írt egy SMSt, hogy nagyon jól érezte magát velem és köszöni hogy elvittem! Szerintetek van esélyem komoly kapcsolatra (én nagyon szeretném, mert ő az a nő aki nekem mindenben megfelel)? MSNen nem akartam erről beszélni vele, jövő hétfőre beszéltünk meg egy személyes találkozót! Mi az ideális helyszín? Egy csendes kis beülős hely, egy parkban egy padon?!?! Gondolom azért nem egy vacsora mellett kellene ezt megbeszélni! Városban lesz a találkozó egyébként.

A válaszokt nagyon köszönöm előre is! Ja, mindketten 21 évesek vagyunk!

A negatív válaszokat meg majd megmondom hova írjátok, nemvagyok rá kíváncsi!


2010. jan. 2. 05:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tél van, inkább üljetek be valahová.Az érzelmeket valóban jobb személyesen megbeszélni. Boldog, hosszú szerelmet kívánok Nektek:)
2010. jan. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy! :)
2010. jan. 2. 07:04
 3/12 anonim ***** válasza:

Hali!


Miért nem szervezel vmi közös programot, elvinni egy jó hangulatú rendezvényre, aztán utána beülni egy ucsak kellemes hangulatos, ám szolid helyre? Először töltsétek fel magatokat ÉLMÉNYEKkel (NE MEKI, NE MOZI!!!), hogy azután egy íly hideg téli napon legyen miről beszélgetni egy kellemes környezetben forró csoki vagy illatos tea mellett! (A finom, fűszeres illat....hmmmmm..... ált. meghitt közeget teremt... )

Először persze, derítsd ki, mit szeret, mit akar...


A parki padot azt most még korainak érzem... ;-) Később jó elgondolás lehet, mjuk tavasszal vagy nyáron amikor már az esték is kellemesebbek... Most még csak felfagyna a sej-haj-otok is rajta... :-)

Sztem a vacsora is korai még. Tudom, hogy szereted, érződik a leírásodból, hogy madarat le7ne fogatni veled, de ne vidd túlzásba most még az udvarlást... Pláne ne verd magad feleslegesen anyagi költségekbe! Előbb ismerkedjetek! Ismerjétek meg egymást! Addig nem kellenek ide cifra, költséges ajándékok, vacsorák... Érezze, hogy körítés nélkül is jó veled lennie, mert egy jó társaság vagy. Ezt akár be is bizonyíthatod a beülés előtti közös programon.


Jó lesz ez... csak ne izgulj annyira... (könnyű azt mondani, mi? ;-) )


Majd írd meg, hogy alakult!


BÚÉK és Üdv: EE

2010. jan. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ez számomra több, mint kielégítő válasz volt! :) Én is így vagyok vele kb. ahogy leírtad hogy ne meki, meg mozi és a vacsora is korai.. Mondjuk annyiból van szerencsém, hogy nem az elejéről kell kezdeni, mert már ismerem egy ideje... nagyjából! :) És van még egy csomó dolog róla, amit nem tudok! A közös program, vagy rendezvény ahogy írtad, az azért bukta, mert most csak hétfőre tudtuk leszervezni a találkozót és nemhiszem, hogy találok olyan valamit, amit hétfőn csinálnak! A teázó látod az nagyon jó ötlet lenne, cak nem tudom, hogy van-e a környéken, majd utána is nézek mindjárt! Egyébként tényleg köszi, sokat segítettél!

Ne izguljak... hát az úgyvan hogy... :D

Amúgy nem vagyok az az izgulós fajta, de most bennem van, hogy ne szalasszam el ezt a lehetőséget és ne hibázzak, mert ahogy szokták mondani érzem, hogy itt a nagy ő, pedig már rég letettem róla!

BUÉK és feltétlen megírom! Üdv.

2010. jan. 2. 08:14
 5/12 anonim ***** válasza:
Esetleg menjetek el korizni, ennyi ötletem támadt hirtelen :D
2010. jan. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Felénk nincs korizásra lehetőség sajna, de azért köszi az ötletet! :) Meg egyikünk se tud korizni! :D


EE!

Ezt nézd meg milyen jó helyet találtam: [link]

És nem is tudtam róla, hogy van ilyen itt, pedig helybeli vagyok!

Ez lesz az ideális helyszín szerintem!

2010. jan. 2. 08:41
 7/12 anonim ***** válasza:

Hali!


Miért nem szervezel vmi közös programot, elvinni egy jó hangulatú rendezvényre, aztán utána beülni egy ucsak kellemes hangulatos, ám szolid helyre? Először töltsétek fel magatokat ÉLMÉNYEKkel (NE MEKI, NE MOZI!!!), hogy azután egy íly hideg téli napon legyen miről beszélgetni egy kellemes környezetben forró csoki vagy illatos tea mellett! (A finom, fűszeres illat....hmmmmm..... ált. meghitt közeget teremt... )

Először persze, derítsd ki, mit szeret, mit akar...


A parki padot azt most még korainak érzem... ;-) Később jó elgondolás lehet, mjuk tavasszal vagy nyáron amikor már az esték is kellemesebbek... Most még csak felfagyna a sej-haj-otok is rajta... :-)

Sztem a vacsora is korai még. Tudom, hogy szereted, érződik a leírásodból, hogy madarat le7ne fogatni veled, de ne vidd túlzásba most még az udvarlást... Pláne ne verd magad feleslegesen anyagi költségekbe! Előbb ismerkedjetek! Ismerjétek meg egymást! Addig nem kellenek ide cifra, költséges ajándékok, vacsorák... Érezze, hogy körítés nélkül is jó veled lennie, mert egy jó társaság vagy. Ezt akár be is bizonyíthatod a beülés előtti közös programon.


Jó lesz ez... csak ne izgulj annyira... (könnyű azt mondani, mi? ;-) )


Majd írd meg, hogy alakult!


BÚÉK és Üdv: EE

2010. jan. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ezt már leírtad egyszer! :)

Ha meg valaki szórakozik azzal, hogy bemásolja, akkor elmehet ám a p****ba nyugodtan!

2010. jan. 2. 09:05
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem ez vsz. véletlen baleset volt... a gépem időnként ice cream...sz'al amiatt másolta be még1x...bocs érte...:D



Hali ismét!


Fontos lenne az a bizonyos program a "lélekmelegedés" előtt, mégpedig azért, mert a szerelmesek először is arra kíváncsiak egymással kapcsolatban, hogy hogyan viselkednek egy nem megrendezett közegben? Hogyan állják meg a helyüket?

Káár, hogy nincs koripálya, ott aztán kiélvezhettétek volna egymás társaságát, sőt...ami szinte az egyik legromantikusabb... egymáshoz is simul6tok ebben a hideg időben... egyikőtök elcsúszik, ott a másik, felsegíti, majd a földön csücsülő lehúzza. Klasszikus ölelkezési szituáció pl. Földön finoman megemeled a fejét, ajkatok közelít,...éééés CSÓÓÓK (az az édes, szenvedélyes...)

Na jó, vissza a jelenbe...túlságosan is elkalandoztam...xD


Kéne az a program eléje a teaház nem jó apropó főattrakciónak. Még a végén unalmasnak hisz...

Befejezésnek azonban vmi más mellé viszont annál inkább jobb.

Úgy látom gyöngyösi vagy... Mi van a kisvasúttal? Ilyenkor nem indítanak Lajosházára vagy Mátrafüredre kisvonatot? Pedig a Mátra az gyönyörű... ráadásul a kisvasút végállomása annyira hú de messze sincs a teaháztól... bááár... lehet hogy ez is kissé korai lenne, mint a parki séta.

Ennyire nincs semmi Gyöngyösön???

Sztem írj ki egy új kérdést, Ki tudna vmi programot most hétfőre a bnőmmel?" címmel. Most még időben is vagy, és van rá másfél napod, hogy kitaláld, mit csináljatok előtte.


Gondolkozz...

Akár vmi extrémebb... pl. falramászás



Amúgy megnéztem a helyet a melLINKelt oldalon. Nyugodt és meghitt... hangulatos hely le7... ráadásul a tea egyik szentélye és még forró csoki is van. Hozzáteszem, azért nem olcsó, de egy kis szerelemért mindent. :D


Ami fontos, hogy ne stresszelj, mert ahogy mi férfiak mondani szoktuk..."rámehet az izgalom a farkunkra" xD xD xD (Ez viszont szó szerint igaz, még akkor is, ha most még korai erre gondolni...)


Egyelőre ennyi jutott eszembe. Aztán várom a beszámolót, vagy itt, vagy akár ha glod...privátban (msn-en, ha úgy glod)...



Üdv: EE :-) ˙ ˙ ˙ És Nyugi! Menni fog mindN! ;-)

2010. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hali!

Kisvasútra nemhiszem, hogy van esély, mert lehet ráfagynánk! :) Ez olyan, mint a parkos téma! Valóban kellene a teázás elé egy főprogram :) Csak még azt nem tudom, hogy micsoda! Mert amúgy Gyöngyösön tényleg nincs semmi, ami megfelelne erre a célra! Az extrémebb elfoglaltságok azok nem az ő stílulsai, szóval azt inkább ne! :)

A mátrázás is jó elfoglaltság lenne, csak a hideg idő miatt, hát azt is felejtősnek tartom egyenlőre! A korizás viszont tényleg jó lenne, csak az meg nincs! :)

Azért válaszodat köszönöm, majd jelentkezem!

Üdv.

2010. jan. 2. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!