Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 22 éves csaj 32...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 22 éves csaj 32 éves pasival van együtt az gáz?

Figyelt kérdés

2013. jan. 2. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én 17 voltam, amikor megismertem a férjem, aki 27 volt! :-)
2013. jan. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugye azt nem gondolod, hogy azért van veled, mert szeret? Jól megb@sz aztán készen van.
2013. jan. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
hát apakomplexus+közös jövö..?nemhiszem hogy menni fog kivéve ha a faszi gazdag a csaj meg nincs erkölcsileg a toppon:)
2013. jan. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 omba ***** válasza:
Mi volna a baj?
2013. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát hogy ő 32 évesen mért akarna egy 22 évessel lenne plusz

mi van ha egy év mulva kitalálja hogy gyereleket akar?

2013. jan. 2. 23:29
 6/8 anonim válasza:
64%
Ez nem így müködik...!!! Az hogy valaki 32 éves és egy 22 éves csaj jőn be neki attól még komolyan és kitartóan gondolhasa... és ha szeretitek egymást akkor meg @ nem kell foglalkozni azzal hogy most ez gáz vagy nem gáz..!! ha meg gyerek jőnne és...??!! mivan akkor...? ugy tudom aki szerelmes az annak a ( gyömülcse ) ez nem a kortól függ hogy juj most 32 éves,gáz sztetek ? ez hülyeség..! Ha neked jó akkor élj ugy ahogy neked jo..! am meg nem te vagy az első se az utolsó! ( remélem hasznos választ adtam )
2013. jan. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Bocs az offért, de nem bírom ki:

A gondolhassa az két "s" lenne, ha létezne ilyen szó (ebben a szövegkörnyezetben), de nincs, mivel úgy mondjuk gondolhatja.

Többi meg, hagyjuk...


@Kérdező:

Valószínűbb, hogy te fogsz előbb mást akarni, minthogy ő akarjon majd gyereket tőled. 32 évesen valószínűleg azt tudja, hogy neked nem ő lesz az utolsó pasid, szóval, élvezzétek egymás társaságát, amíg mindkettőtöknek jól esik, és ne azon izguljatok, hogy mi lesz egy év múlva.

2013. jan. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 omba ***** válasza:

Kérdező: "mért akarna egy 22 évessel" - szerintem, ő nem egy 22 évet keresett, lehet, hogy megszeretett téged.

De , ahogy elnézem, ez nem nagyon kölcsönös: szóval mégis csak gáz!

2013. jan. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!