Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van igazság szerintetek abban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van igazság szerintetek abban hogy az életben csak 1x lehet igazán boldog valakivel az ember? . Hogy az embernek csak 1x adódhat olyan lehetőség hogy igazán boldog lehessen valakivel?

Figyelt kérdés
mit gondoltok erről..
2013. jan. 2. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:

hát van benne valami,29 vagyok,rengeteg lánnyal randiztam

és csak 2 olyan volt akivel igazán boldog voltam

2013. jan. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs:)
2013. jan. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

tehát máris nem csak egyszer adódott lehetőség:P


Amúgy nincs olyan hogy egyetlen egyszer. ha ez az egyetlenegy elmúlik, fáj rendesen, de ha túljutsz rajta, akkor meglátod, hogy kár volt ezen aggódni. ha megérdemled a boldogságot (értsd úgy h nem vagy görény, nem használod ki a másikat ilyesmi) akkor meg is kapod.

2013. jan. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kapcsolatoknak meg az ember életének is különböző fázisai vannak, tehát ami most boldoggá tesz nem biztos hogy 20 év múlva is az teszi majd tökéletessé a kapcsolatodat, és 20 év múlva tuti nem fogsz úgy gondolni rá mint most.


A másik, hogy nagyon ritka a tökéletes partner. Minden kapcsolatért meg kell küzdeni, minden kapcsolatban vannak szépségek és olyan dolgok, amiken javítani lehet. Lehetsz többször is igazán boldog, de azért meg kell dolgozni. De ha most csalódtál, és azt a dolgot keresed majd minden további partneredben, ami most tökéletes (volt), akkor nem lesz következő alkalom...

2013. jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A gond csak az hogy 22 éves vagyok...és 18 voltam mikor igazán boldog voltam de aztán vége lett..Azóta voltak kapcsolataim de nem voltam igazán boldog egyikben sem..Tettem érte hogy az legyek de csak megbántottak...Jelenleg 1 éve hogy nincs senkim és keresem a nekem megfelelőt...de nem sikerül...Kezdem feladni a dolgokat...pedig nagyon rossz egyedül..
2013. jan. 2. 23:27
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem a hibákat keresem a kapcsolatokban,tettem érte hogy mindketten igazán boldogok legyünk de ha olyat fogsz ki aki nem foglalkozik veled,csak az elején teszi a szépet és a jót,1-2 hónap múlva meg olyan már a kapcsolat mint egy börtön...Nem tudsz mit tenni mint szakítani...Nem a tökéletes férfit keresem mert nincs olyan...Ezzel tisztában vagyok,de számomra attól még lehet tökéletes...Persze minden kapcsolatban vannak gondok,veszekedések...Az a fontos hogy van e értelme küzdeni azért a szerelemért vagy sem.
2013. jan. 2. 23:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem csak egyszer, de nagyon ritkán jön ilyen személy az ember életébe, az is biztos. Nekem idáig 1 ilyen volt közel a 30-hoz. Már régen szétmentünk, sőt ő hagyott ott, de a mai napig belesajdul a szívem, ha visszaemlékszem, mennyire boldog voltam akkoriban, vele.
2013. jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem csak egyszer, de nem is túl sokszor.

És szerintem az a normális ha a kapcsolatok között évek telnek el.

Nincs olyan hogy szünet nélkül, futószalagban találkozol 4-5 emberrel és egymás után mind egyformn boldoggá teszk.

2013. jan. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez így van ahogy az utolsó mondja. ha volt egy hatalmas nagy szerelmed, nem túl valószínű, hogy akár 2 éven belül is felbukkan az életedbe a következő sorsfordító jelentőségű. Én is másfél éve várok már erre:(
2013. jan. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!