Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Van esélyem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Van esélyem? Mit tegyek? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon bejön nekem, bele vagyok esve, azonban van pasija, és a legjobb haverom is bele van zúgva a lányba. Szoktam a lánnyal hülyülni, beszélgetni, de semmi több. Alapvetően elmondanám neki, hogy mit érzek , azonban 1.a korábban említett legjobb haveromat örökre elveszteném 2. A haverom bevallotta a lánynak, hogy bele van esve, a lány pedig azt mondta, hogy nem kellett volna elmondania, így szoktak a barátságok tönkremenni, stb, de felőle továbbra is lehetnek haverok. A lány barátját nem ismerem, ill. a lány nem egy luxusk*rva, nagyon rendes. Szerintetek van esélyem? Il. hogyan tudnám a làny tudtára hozni az érzéseim, hogy megharagudna a barátom, vagy hogy úgy járjak mint a barátom. 13/F

2012. dec. 13. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ehhez azt is kellene tudni, hogy a lánynak milyen a kapcsolata a pasijával. Jól meg vannak, nagyon szerelmesek? Mert akkor nyilván nincs értelme szerelmet vallani. Először is ezt kellene megtudni, utána meg esetleg mondhatnál neki olyanokat, hogy milyen szerencséje van a barátjának vele vagy hasonló. Ésmeg kellene figyelni, hogy hogy reagál rá. Tehát így célozgathatnál rá, de szerintem konkrétan ne mond el. Vagy azt is mondhatnád, hogy te is szeretnél egy olyan kedves lányt, mint ő. Vagy ha ez nem jön be, esetleg féltékennyé tenni és leszűrni a reakcióját ebből, hogy tényleg érdekled-e. Bár ez az utóbbi lehet, hogy gyerekes. Mindenesetre sok sikert! :)
2012. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem jó kapcsolatban vannak. Tulajdonképpen(összefoglalva) az érdekel, hogy hogyan tudnám(akár hosszú távon )megszerezni a lányt, a !barátom elvesztése nélkül.!
2012. dec. 13. 20:08
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, és köszi, már is sokat segítettél! =)
2012. dec. 13. 20:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Mostmár tudom, hogy nincsen kapcsolatban, csak tetszik neki valaki, de azt nem tudom, hogy ki...
2012. dec. 20. 19:57
 5/5 poiu ***** válasza:
Tök mindegy. A szerelem nem sokszereplős társasjáték, kétszereplős. A másik, nem ismerek olyan lányt, aki depressziós lett volna attól, hogy szeretik. A harmadik, nincs olyan barát, aki ne értené meg, hogy ha a haverja szerelmes, akkor nyomul. Összességében, hogy miként adod a lány tudtára, az taktikai kérdés, nem etikai. Ha háromgyerekes családanyát akarnál elcsábítani, akkor nem lennék ilyen laza. De most arról van szó, hogy mindenki megtalálja a neki valót úgy, hogy senki sem sérül. Hajrá, de okosan!
2013. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!