Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a nyílt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a nyílt kapcsolatról?

Figyelt kérdés
Sajnálatos módon nagyon szeszélyes lány vagyok.Akárhányszor úgy érzem,hogy megkedvelek valakit és összejövünk,nem telik 3-4 hétbe és megunom.Kell számomra a változatosság.Nagyon szeretek ismerkedni és szabadnak érezni magam.A barátommal 1 hónapja vagyunk együtt.Megkérdeztem,hogy mit szólna,ha nyílt kapcsolatban folytatnánk.Azt mondta,hogy ő is már ki akarta próbálni,de nem akar elveszíteni,viszont,ha nekem így lenne jó,hát legyen.Mindent megtenne értem és ezt értékelem.Mindkettőnk úgy vélekedett erről,hogy lehetünk másokkal is,akármilyen formában,de arról tudjon a 3.személy is és a másik fél is.(csak őszintén)Rendkívül aljas dolog ezt én is tudom,de úgy érzem jelen helyzetben,hogyha például mással is csókolóznék nem érezném rosszul magam,mert ezt is beszéltük,hogy nem számítjuk megcsalásnak,mert nyílt kapcsolat.Igen én is feltettem magamnak a kérdést,hogy akkor miért vagyok vele?De egy próbát megér...szerintem.Még nem tettem senki mással semmit,lehet nem is fogok.De a szabadságérzetem megvan.Mit gondoltok erről?
2009. aug. 26. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem csinálnám, ha valakit szeretek, csak Ő létezik:) De a te dolgod.
2009. aug. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
ha végre szerelmes leszel, úgy igazán, akkor nemleszel ilyen "szeszélyes"
2009. aug. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Engem undorít az ilyen élet, de ha neked jól esik... Az a párkapcsolat ahol nem érzed magad szabadnak, az már eleve nem jó. Persze ha neked a szabadcsók, szabadd*gás stb adja a szabadságot akkor ezt visszavonom. Nekem nem... Nem is tudom miért poént mindekit kipróálni...
2009. aug. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha egy bizonyos határt nem léptek át és a másik az első és nem mindenki más, akkor miért ne. Még mindig jobb, mintha a háta mögött csalnád meg. Biztos kinövöd ezt is, de amúgy meg az ember nem monogámiára lett kitalálva, csak mások egymás után váltogatják.
2009. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én konkrétan szeretem csak sajna mostanában egyre komolyabban vesznek pedig imádok élni és nem akarom magam lekötni,22 éves pasi vok,nagykanállal habzsolom az életet
2009. aug. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen,lehet így lesz,csak nem merek szeretni...Mellesleg az előzőhöz: Nem azért találtuk ki,hogy másokkal d*ghassunk.
2009. aug. 26. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!