Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy leszbikus kapcsolat harmonikusabb mint egy fiú-lány kapcsolat? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2013. jan. 3. 12:18
1 2
 11/13 female_superiority ***** válasza:

Én biszexuális nő vagyok. Férfiakkal jobbára több, rövidebb kapcsolatom volt, felszínesebbek, inkább a szexről szóltak, nőkkel kevesebb, amik mélyebbek és hosszabbak voltak. Tényleg voltak dolgok, amiket nőként sokkal jobban megértettünk egymástól. Ilyen értelemben van némi jogosság a kérdésedben.

De két ő is tud veszekedni, sőt!

31/N

2013. jan. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nem értem mért kell egyből valakinek azt írni hogy nem -.- lehet nem jártál még azonos neművel de akkor mért kell okoskodni nemértem..?! a leszbikus lányok sokkal jobban megbecsülik egymást szerintem.. 1, mert nehezebb találni maguknak valakit mint a heteroknak, 2, őket nem a f... irányít, 3, 2 nő jobban tudja mi a jó a másiknak.. vannak leszbikus ismerőseim akik több mint 1 éve együtt vannak és még mindig kb úgy vannak mint a kapcsolatuk elején hogy dúl a love meg minden és nagyon édesek együtt és látszik mennyire szeretik egymást.. szóval a lényeg hogy hetero és meleg kapcsolat is egyaránt lehet harmonikus meg jó de részemről a meleg kapcsolat jobban az. de mindenkinek más véleménye van csak nem kéne leszólni egyből azt ami nem jön be neked.. fiúkkal csak az a tapasztalatom hogy bulizni akarnak meg d...ni, nem pedig leülni hogy filmezzünk például itthon... de vannak kivételek persze de a legtöbbet ilyennek látom..
2013. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

van jó leszbikus kapcsolat és van rossz leszbikus kapcsolat is ahogy van jó hetero kapcsolat és rossz hetero kapcsolat is....de szerintem ezzel nem árultam el nagy titkot :D

nem az orientációtól függ, hanem a személyiségtől

2013. jan. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!