Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen nehéz találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz találni valakit? :/ Feladjam a keresgetést vagy várjak az igazira? :/

Figyelt kérdés

lányt keresek tartós kapcsolatra, de akikkel eddig beszéltem vagy nem az eseteim, vagy én nem jövök be az illető(k)nek.

Csongrád megye és környékéről vannak itt leszbi lányok? 17/l/l



2012. dec. 21. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
lehet át kéne szokni a pasikra!
2012. dec. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát az nekem nem fog menni!
2012. dec. 22. 09:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán próbálkozz társkereső oldalakon.. Vagy nézz el meleg szórakozó helyekre. Itt ez lesz. Nagy szerencse kell, hogy megtaláld az igazik. Bár nem lehetetlen.
2012. dec. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem vagyok Csongrád megyei, de szerintem elég közel lehetek, és én is tartós kapcsolatot szeretnék. Ha gondolod, nekem írhatsz :)

18/L

2012. dec. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Emberek ***** válasza:

ismered a mondást?

"Soha ne mondd, hogy soha!"

ha nem ismered, akkor tanácsolom fogadd meg! egyébként még 17 évesen nem kellene feladni a keresgélést, majd jön valaki! előtted az élet mit búsulsz itt?

2012. dec. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne add fel! En is tartos kapcsolatot keresek, mar eleg regota es eddig nem sikerult, de pozitivan kell hozza allni :) 17/L
2012. dec. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hasonló cipőben járunk... itt nagyon nehéz megtalálni az igazit, főleg, ha leszbiről van szó! Sajnos én nem Csongrád megyei vagyok... :(
2012. dec. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ha valaki ismerkedni szeretne az írhat az emailemre. bauerkrisztina94@hotmail.hu
2012. dec. 23. 20:58
 9/9 anonim ***** válasza:
én most 30évesen vállaltam fel, férjjel gyerekkel és úgy érzem most kezdődik az életem, és keresek vkit, igaz én az ország másik fele vagyok, de eszembe nem jutna feladni, az élet 30on túl is tart:-) sőt!!!
2012. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!