Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Elhagynátok a barátnötök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Elhagynátok a barátnötöket, ha az valamien oknál fogva szeretné teljesen leborotválni a hajat, vagy olyan tüsire vágatna amilyen a srácoknak van?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy a csajotok szeretne megszabadulni a hajától vagy tüsire vágatni! Emiatt elhagynád, bármennyire szereted? Tolerálnád, elfogadnád? Vagy ha mar nem szép a csaj, nem is kell? Mert szerintem ha valaki emiatt elhagy valakit, az részben azért is lehet mert a külső sokkal fontosabb neki mint a belső, vagy másik véleménye. És ha mondjuk egy drámai színészi feladat érdekében, a hatás kedvéért tenné, ami később a moziban, színházban sokaknak jelentene tanulási lehetőséget, művelődést?
2012. ápr. 29. 14:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
A haj megnő, úgyhogy nem hagynám el, de nem tetszene, illetve felmerülne bennem, hogy nem őrült-e meg.
2012. ápr. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
nem hagynám el mert akkor is ugyan az a személy marad akibe beleszeretem
2012. ápr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

Nemcsak ilyen esetpélda van. Pont ez a kategória, ha elhízik, vagy nem borotválja a nuniját, esetleg nem szőrtelenít.


Szóval számos dologba bele lehet a kötni, de ha lelke ugyanaz és abba szeret bele az ember, akkor bármely változás után is csak az ő Kincse marad!

2012. ápr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Én vállig érő szőkéből vágattam tüsit, és barnára festettem. Nem hagyott el, sőt, neki tetszett az eredmény :) Ha valaki ezért elhagy, annyit is ért...
2012. ápr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám el, csak szimplán hülyén néznék rá, hogy akkor most mi is van, meg miért is?!
2012. ápr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadnám, hogy így döntött, bár a lányok sokkal szebbek, természetesebbek szép hosszú hajjal. Ha az ember igazán szeret valakit, szerintem a külső háttérbe szorul, és attól, hogy a haját levágatta, belülről nem fog megváltozni, ugyanaz marad lelkileg. Ha valaki ezért szakít, ott néhány dolgon érdemes elgondolkodni. Úgy gondolom, az ember tartsa meg a véleményét magának (kivéve, ha pont a véleményét kérik).
2012. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Hát figyelj......ha nem talál vonzónak a barátod, akkor ebből gond lesz. Én nem találom vonzónak a tüsi hajú lányokat. Így ha hajthatatlan lenne a hajnyírással kapcsolatban, akkor előbb utóbb sajnálatosan vége lenne a kapcsolatnak. Egyszerűen azért, mert nem tetszene.
2012. ápr. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
ha csúnya lenne rövid hajjal, és nem tervezné hogy újra megnöveszti akkor inkább elhagynám... ha valaki önszántából vágatja le a haját, akkor valószínűleg megváltozott a személyisége is. nem valószínű hogy ugyanaz az ember marad, számos példát tudok mondani az ismerőseim közül, tehát én akkor azt mondanám hogy köszönöm szépen az eddig rám áldozott időt, és pápá...
2012. ápr. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Nem hagynám el hanem lebeszélném a hülyeségről és megmondanám neki hogy a kopasz tüsis haj a Fiuknak áll jóóó

borotválja a pináját !!!!!!!!!!!

2012. máj. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%

mint a huzat!!!

na pontozzatok le kemények! nyerünk!!!

2012. máj. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!