Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hová tűntek az értelmes és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek az értelmes és egyben csinos, nem üresfejű plázacica nők?!

Figyelt kérdés

néhány kiegészítés rólam és a háttértörténetről, hogy értelmes legyen a kérdés: 23 éves joghallgató srác vagyok,nincsenek problémáim a társasági élettel,vannak barátaim, járok bulizni, általában én vagyok a hangulatfelelős,a társaság közepe. Az egyetemen jól teljesítek,3asnál rosszabb jegyem nincs,szóval buta sem vagyok. Otthon vidéken a szüleimnek segítek a mezőgazdaságban,sokat és keményen dolgozom. Határozott,életvidám és kialakult jövőképpel rendelkező vagyok. Voltak barátnőim,minden kapcsolatom min.1évig tartott,szexuális téren is minden oké velem,valahogy mégsem volt még belém igazán szerelmes senki. Senki sem törődött velem igazán,az összes barátnőm kihasznált valamilyen téren, s ha megunt, dobott. Miért nem vagyok képes találni egy normális lányt? Aki okos,határozott,van jövőképe,nem az az otthonülős begubózós "apácatípus" de mégsem egy ribanc!? Vhogy azt látom hogy aki szép manapság az csak kihasznál és játszadozik s lelép egy nagyobb bicepszért meg több pénzért, aki meg nem ilyen az otthon ül és begubózik a saját kis világába,ami meg ugye nekem nem kell. Szép&rendes nőt?! Túl sokat kérek? Annyiszor törték már össze a szívem...

23/F


2013. jan. 3. 19:26
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

8: miért legyek olyannal akihez nem vonzódom? Annak valahogy nem sok értelmét látom.

9: vannak,vannak csak akiket ismerek mind a "modellfiúkra" buknak meg a merdzsóra :D :/

10: :D

2013. jan. 3. 19:55
 12/27 anonim ***** válasza:
Rossz helyeken keresgélsz,rossz nőket fogsz ki.Ettől az a lény,aki Neked kéne,létezik.Csak talán még pont Te nem vagy arra érett,hogy meglásd,észrevedd ezt a valakit.
2013. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi esetre se adj lejjebb az elvárásaidból. Hidd el, vannak még ilyen nők! Talán több is, mint gondolnád, csak eddig nem igazán akadtál össze velük. Lehet rossz helyen keresgélsz. Fel a fejjel :)

20/L

2013. jan. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Ja, és ha összejössz egy ilyen lánnyal, hidd el, nagyon fog értékelni. Manapság férfiban is ritka a "rendes", épp ezért a normális nők megbecsülik őket.

Előző voltam.

2013. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

12:remelem!

13:koszi a biztatast!:)

2013. jan. 3. 20:14
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Fura, én is joghallgató vagyok de hogy őszinte legyek az évfolyamtárasim közül egy srác se kéne nekem de talán még az össze jogász srác közül se az egyetemen, van egy két normális de ők külsőre nem vonzanak a többi meg bunkó nagyképű és pont a plázaribik vonzák őket, remélem nem egy egyetemre járunk.
2013. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam a válaszokat.

Én is ilyen vagyok, a legutóbbi barátom elhanyagolt, pedig én szerettem, sokszor én harcoltam érte, amikor mások azt mondták hogy hagyjam el, nem éri meg,. Amikor megkérdeztem hogy szeret-e egyáltalán.. a válasz: nem tudom. Összedől bennem egy világ, hogy amiért harcoltam felesleges. ÉS sajnos én is félek szeretni, játszott velem és az önbecsülésem a sárba került hogy elmondta hogy az előző barátnőjét ezerszer jobban szerette.

Itt vagyunk, csak néha meg kell nekünk mutatni hogy van értelme ilyennek lennünk..

2013. jan. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Debrecenben járok jogra,lehet én vagyok a kivétel? :D

Utolsó:látod,vannak rendesek. Ha azok alapján ahogy leírtam magam én annak vagyok nevezhető. Nemtom.

2013. jan. 3. 21:12
 19/27 anonim ***** válasza:
62%

#16: Szintén jogász vagyok, illetve leszek, és pontosan ugyanígy látom, csak - fiú lévén - a lányokkal kapcsolatban.

Válasszunk a laikusok közül! :D

2013. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

ahogy a férfiak számára "láthatatlanok" ezek a nők, úgy a nőknek is "láthatatlanok" ezek a férfiak


24/L

2013. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!