Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? én ebbe beleörülok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? én ebbe beleörülok! Nem tudom magam tultenni az exemen!

Figyelt kérdés
Voltam valakivel aki hazudott,becsapott és még ràadàsul utolag kiderült nös is!Honapok ota nem làttam,de nem tudom elfelejteni!Odàig jutottam hogy màr a mostani pàrom karjaiban is rà gondolok!Irt Ujévi üzenetet,honapok ota ez az elsö hir felölle,ahànyszor csak rà gondolok a szivem gyorsabban ver!Mit tegyek most?Komoly vàlaszokat köszönöm!
2013. jan. 3. 23:52
 1/2 anonim válasza:
Szerintem a járj minnél több közösségi helyre. Legyél a barátaiddal, és sportolj... Közhelynek tünik de nagyon mást nem lehet tenni... Aki egyszer hazudott az máskor is fog... Sajnos
2013. jan. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem fűznék a helyedben nagy reményeket hozzá, főleg egy körüzenettel kapcsolatban..
2013. jan. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!