Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kiábrándultam a lányokból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiábrándultam a lányokból, hogyan tudnám újból szeretni őket? Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Sajnos az évek során nagyon sok lányt ismertem meg, és nagyon rossz véleményem alakult ki róluk. Már az utóbbi időben nem is igazán érdekelnek, egyszerűen nem ébresztenek fel bennem semmit, sem külsőleg, sem belsőleg nem vonzók. Inkább undor fog el, jobb esetben semmilyen reakciót nem váltanak ki.

Úgy látom, hogy ez a világ, a divat folyamatosan arra neveli a lányokat már egész fiatal koruktól, hogy romlottak legyenek, és nagyon kevéssel találkoztam, akit tisztelni, értékelni tudok, és még a "felnőtt/érettek" közt is kevés van, akit nőnek tudok nevezni.


Mit lehet ilyenkor tenni? Nektek hogy oldódott meg?



2013. jan. 4. 08:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem ne tegyél semmit. Jó ez így neked, hidd el.

Szarnak se hívtak, nem kellettél neked, kitapostak téged a környezetükből, miért is rajonganál annyira értük. Ami nem megy,az nem.

Legalább most elérkeztél oda,amire sok szaréletű oly nagyon vágyik, a tökéletes lelki kiüresedés állapota, a szerelmi nirvana, amikor lófasz nem izgat igazán, nincs nő ,nincs sírás, nincs fejfájás, nincs beteljesületlen vágy, nincs önmarcangolódás. Mi a baj? Jó ez neked...

Ha meg szex kell, arra ott vannak a fizetős hölgyikék, tehát még az a lehetőséged is megvan. Talán lélekben kicsit irígyellek is, én is szeretném elérni a szerelmi nirvánát.

2013. jan. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Patrik24 ***** válasza:
Hát ha nem érzed rosszul magad e miatt, akkor jó ez így neked. De szexért meg nehogy már fizessél:D Annyi olyan lány van akit fel lehet szedni csak dugásra, sőt, sokan csak szexkapcsolatra vágynak. Én ebbe soha nem mennék bele, de kérdező, ha te így érzel akkor megfontolandó, ha egyáltalán van szexuális vágyad.
2013. jan. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

#2-es, a kérdező egy szóval sem említett semmilyen prostituálthoz járást, ez csak az első válaszoló teljesen felesleges süketelése volt, ami nem gond, mert ironizálni egy dolog, de ahhoz ész is kell, normális, összeszedett gondolatmenettel.


Ha valaki kiábrándul a nőkből, elfásul, az pont hogy nem prostikhoz jár, ahol csak még aljább oldalról látná őket.

2013. jan. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd lesz, előbb - utóbb találsz olyan csajt, aki felkelti az érdeklődésed. Más nem hiszem, h segíthetne ezen az állapoton. Tudom, nem sok értelme azt írnom, h legyél nyitott, ne a rosszat keresd minden lányban, ha már sokat csalódtál... :/
2013. jan. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, amit szerintem érdemes lenne tenned, az értelmes, tartalmas életet élő nők gondolatainak olvasása.

Keress például verset író lányokat, esetleg más művészi területen tevékenykedőket. Olyanokat, akiknek az életét nem Facebbok, "pasizás" vagy TV előtt ücsörögve a festett műkörmük szárítása tölti ki.


Én is átmentem hasonló szakaszon mint te, igaz én akkoriban nem csak nőkből, hanem minden emberből kiábrándultam. Ami segített, az például TED (konferencia előadások írókkal, filozófusokkal, tudósokkal) videók nézése, vagy wikipedia és tevékeny emberek letrajzának megismerése. Mert igen, az ember felszáll metróra, buszra, vagy csak iskolában/munkahelyen körülnéz maga körül, és egy rakat sekélyes embert fog találni.


De igenis vannak érdekes és értékes emberek is.

Nők között is vannak érdekesek és megismerésre érdemesek. Kérdés az, hol keresed őket.


24/F

2013. jan. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%
Örülj neki, ne akard újra szeretni őket! Ha nem nézel ki jól, és különösen ha rendes vagy velük, úgyis csak átvernének meg kihasználnának. Csak szexre használd őket, mert megbízni nem lehet bennük!
2013. jan. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Valóban nem érdekel a szexkapcsolat meg prostik, inkább csak vágyok egy kis törődésre néha. Lehet hogy csak azt sajnálom, hogy már nem vagyok az a kisfiú, aki csodálattal és vággyal tudott tekinteni a lányokra, és elhitte a hazug meséket, amit Disney meg a lányok terjesztettek magukról.


"Mert a király korrupt

A hercegnő k*rva

Az öccsének

Karjába fecskendő szúrva"

2013. jan. 4. 10:02
 8/20 anonim ***** válasza:
Keress verset író lányokat, már lett írva mint válasz.
2013. jan. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
35%

Tudod mi kell neked? Egy spániel. Szerezz egy kutyát, és légy vele negyon boldog! Az ad neked törődést.

A lányokat meg hagyd a francba. kivertek téged a környezetükből, a kutya hátha nem fog.

Csak aztán oda ne juss,hogy a kutyát sem érdekelsz.

Nőket ujból csak akkor tudnád szeretni,ha valamelyik magától odamenne hozzád és nekilátna pátyolgatni téged.

De ez úgysem fog megtörténni. Ezek nem olyanok.

2013. jan. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes dolgokat olvasgattam itt. Annyit szeretnék a témához fűzni, hogy nem szabad általánosítani. Én pl. nőként nem tartozom a mai "romlott, üresfejű cicababák" közé. Életvidám, hűséges, természetet imádó ember vagyok, és én meg olyan pasikkal találkoztam eddig akikből nem kérek, olyanokkal akik a romlott nőkhöz valóak, mert ugyanolyanok csak épp férfiben. Nem fogok emiatt megtörni és mindenkit utálni, mert hiszem, hogy találkozok majd hozzám illővel. Nagyon nehéz tudom, mert tapasztalom, de nem akarom azt elhinni, hogy ha én egy "rendes" lány vagyok, akkor csak a "kúróbajnok-hűtlen" pasik fognak mindig megtalálni. Ők nekem sosem kellettek és nem is fognak kelleni!
2013. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!