Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha csak a magas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha csak a magas, izmos, jóképű, inkább sötét hajú srácok érdekelnek? (21/L) (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Nekem ez az ideálom, például szőkék, vörösek egyáltalán nem jönnek be. Meg még az is fontos, hogy korombeli legyen. Az baj, ha csak a külső után kezd el érdekelni a belső? Hol találok ilyen srácokat? Segítsetek, fontos lenne.

2013. jan. 4. 16:45
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
53%

Én pont ilyen vagyok, mint amit leírtál, de csak csinos, D-kosártól nagyobb mellű lányokkal állok szóba...

25F

2013. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

Bajnak egyáltalán nem baj. Szerintem mindenkinek vannak ideáljai kinek milyen szinten.

Nekem is 2 típus tetszik, de még eddig nem volt szerencsém.

2013. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Semmi probléma ezzel, akad elég sok ilyen srác. Olyan viszont nehéz találni, aki egyszerre vonzó és jó fej is.
2013. jan. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

198 magas vagyok, 4 éve edzek, barna hajam van. Szóval simán megfelelnék a leírásodnak.


De mivel nem vagyok ostoba és fontos, hogy a lány, akivel együtt vagyok okos legyen, így biztosan sosem választanálak téged.


Érthető, hogy a külső fontos, de belső értékek nélkül semmit sem ér. Nem tudnék szexnél többet elképzelni egy olyan lánnyal, akivel nem tudnék beszélgetni, nem lenne jövőképe, céljai, nem lenne művelt.


Ugyanígy a belső értékek, normális külső nélkül maximum barátnak jó az illető, ha a külseje miatt nincsenek mentális problémái, mert akkor inkább messzire elkerülöm.


Nem baj, ha a külső után kezd el érdekelni a belső, de akkor nem is fogsz normális fiút találni magad mellé. Megdugni meg fognak párszor, ahogyan, ha szép vagy én is megtenném, de ennyi, esetleg megtalálod az edzőterem legalja embereit, akiket simán mindenki pofánb@szna, mert annyiból áll nekik az edzés, hogy hihetetlenül hiteles sztorikat mesélnek arról, hogy hány embert dugtak meg előző este, hogy basztak be...


22/F

2013. jan. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Magasság olyan 180 felett legyen. Akikhez hasonlóak bejönnek: Tom Cruise régebben a Top Gun-ban, Zac Efron, Ryan Guzman (Step up 4), Cristiano Ronaldo (mondjuk ő már picit kevésbé, túl barna a bőre).
2013. jan. 4. 17:57
 16/36 A kérdező kommentje:

14-es


Honnan tudod, hogy én nem vagyok okos, és nem lehetne velem beszélgetni? Ebből az 1 kérdésből ítélted ezt meg?

2013. jan. 4. 17:58
 17/36 A.Romanov ***** válasza:
Tom Cruise 172 cm magas ;)
2013. jan. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy valaki ezt fogja írni.:) A kinézet miatt küldtem, nem a magasság miatt. Meg csak azt írtam, hogy hozzájuk hasonló, nem azt, hogy őket akarom.
2013. jan. 4. 18:02
 19/36 A.Romanov ***** válasza:
Eheheh hát nekem is kisfiús képem van de nem ennyire mint nekik :D jó mondjuk Rájen egész felnőttnek néz ki.
2013. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Te lány! Azért gondoltam ezt, mert egy normális felfogású ember ilyen kérdést fel sem tenne. Amúgy ezek közül egyik sem túl izmos, inkább szálkás. Egy ilyen fizikumot 1-2 év alatt rendes kajával bárki össze tud hozni.

Úgy néznek ki, mint valami meleg focisták. És a focistákat sem az eszükért szeretik.

2013. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!