Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha csak a magas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha csak a magas, izmos, jóképű, inkább sötét hajú srácok érdekelnek? (21/L) (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Nekem ez az ideálom, például szőkék, vörösek egyáltalán nem jönnek be. Meg még az is fontos, hogy korombeli legyen. Az baj, ha csak a külső után kezd el érdekelni a belső? Hol találok ilyen srácokat? Segítsetek, fontos lenne.

2013. jan. 4. 16:45
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
De valahogy mégis nagyon kevés embernek sikerül összehozni...
2013. jan. 4. 18:29
 22/36 anonim ***** válasza:

kösz hogy kiírtad ezt a kérdést, még több motiváció a testépítéshez sosem árt.

Amúgy sokan lenéznek mert 2-3 óránkétn eszek és figyelek hogy a napi fehérje/szénhidrát adagom meglegyen ami kell az izomfejlődéshez (ami max 0,5-1kg lehet havonta). Sokan a kisujjukat sem mozdítanák meg hogy jobb fizikumot építsenek fel. Én nem vagyok egy nagy ász a csajozásban (mondjuk néha összejön), azért akarok Tökéletes testtel kompenzálni. Azt vettem észre aki jól csajozik az azért nem gyúr mert minek, ha így is megy, inkább iszik/cigizik/kockul/alszik. Akinek nem megy az meg szarik az egészre :D Néhány kivétel van, de nincs túl sok izmos ember, főleg hogy Magyarországon zsíroskenyérre sincs néha pénzük az embereknek, nekem szerencsém van mert jöhetnek a tápkiegek, anyám főz mint a gép, veszik a megfelelő kajákat. És közel kerülök az aranymetszés arányhoz ami egyik alap pillére az Adonisz Index-nek. Ezt akarom elérni a lehető legnagyobb izomzattal, ami kb 3 év még, de már így 4 hónap után sem vagyok pálcika :D

F19

2013. jan. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 TB28 ***** válasza:
Írj rám. :) 200cm magas, barna rövid haj, átlagos testalkat. 20/F
2013. jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Gondolom azért nem néznek ki így, mert szarnak bele.


Aki a csajozás miatt edz, az elér egy fosnál kicsit jobb fizikumot, amire rámegy az izompóló és hagyja az egészet (ezt el lehet érni 3-4 hónap alatt, addigra betöltődnek az izomrostjaid)


Kevés embernek épül bele a dolog a napi rutinjába, azok simán képesen normális izomzatot és testfelépítést összehozni, de nekik nem is munka vagy kötelesség az edzés.


Itt sem kell átesni a ló túloldalára. Én pl életemben nem fogom méregetni a kajámat, vagy nem megenni/meginni, amit szeretek, mert én az edzést is, ahogyan minden mást az életemben azért csinálom, mert szeretem csinálni. Nem űrt akarok kitölteni, vagy kompenzálni szeretnék.


Csak én így érzem jól magam. Ettől nem érzem, h világ ura lennék, de azt sem, hogy ettől jobban tudnék teljesíteni például egy párkapcsolatban. Az igaz, hogy nagyobb biztonságot sugárzok, és egészségesebb vagyok, de néha még hátrány is az, hogy "Miért edzeni mész ahelyett, hogy velem lennél?" na a 2. ilyen után a kiscsajnak csá....

2013. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
36%

"Gondolom azért nem néznek ki így, mert szarnak bele. " - vagy inkább testi defektusuk van, erre nem gondolsz?


Kíváncsi vagyok te hogy edzenél SM-mel, csípőficammal, köszvénnyel, krónikus sokízületi gyulladással, az ízületekre ráhúzodott pikkelysömörrel, SMA-val stb.....

2013. jan. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
78%

Erre volt jó régen a Taigetosz...


Nem akarlak megsérteni, de sztem kvaunalmas, hogy minden kérdésnél odamész sírni, h neked milyen szar az életed...

2013. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
35%

Sírni? Pont az, hogy bevédem a sorstársaimat az ilyenektől mint te.


Mert még mindig jobb, ha valaki testileg defektes, mint emberileg.

2013. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
35%

Ja, azt elfelejtettem, hogy ha nem múltál el 35, az SM-et elkaphatod akármennyit edzel, ha netán elkapnád, én leszek, aki a tolókocsiddal a tehervonat után köt, csak hogy érezd a törődést :)


Ne szarozz a fogyatékkal előkkel, mert még te is lehetsz az.....

2013. jan. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Helike, azért az SM lassan progrediáló betegség évente 1-2 shub ha van. Mellesleg, nagyon ritkán okoz fiatal korban olyan tüneteket, ami gátolja a "csajozást". Inkább 40 vagy 50 felett szokta az életet megnehezíteni. Amúgy a betegek kb. 30%-ának nem is befolyásolja jelentősen az életvitelét, míg 30% (a súlyosabb esetek) tolókocsiba/ágyba kényszerül, de NEM 20-30 évesen. Csoportátsam öccse is SM-es, 18 éves és van barátnője. Hűűű!

Mellesleg, az osztályon fekvő SM-eseknek (akiket láttam) volt családja (férj/feleség gyerek), vagyis valahogy felszedtek valakit...

2013. jan. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Igen, ez így van, de nagyon sokan még 25 évesen se tudják, hogy van nekik. Elintézik, hogy jaj, elfeküdtem a karomat, meg hát hamar kifáradok, már nem vagyok a régi, nem is gondolják, hogy ez AZ. Egyébként egyénfüggő, hogy az SM mennyire építi le, valaki pár év alatt elő hulla lesz, valakinek még 50 évesen se kell tolókocsi, csak mankó. De az ilyen kis 18-20 éves kis csírákat, akik szenyóznak a testi hibás emberekkel, meg Taigetoszoznak (mellesleg a térképen nem tudnák megmutatni, hol van), olyan önelégült vigyorral kötném tehervonat után, ha esetleg nekik is kialakulna hasonló, hogy csak na :D
2013. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!