Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lesz egy olyan nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz egy olyan nőnek barátja, aki alig lehet vele beszélgetni, mert buta?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy nővel és kedves volt aranyos, de beszélgetni nem lehetett vele (ahha, igen, nem, ja) ennyi volt a szókincse. Nem értem hogy lesz egy ilyen nőnek barátja? Hogy lehet egy ilyen nőt felszedni? Ki az a pasi aki ilyen nővel akarna lenni?
2013. jan. 4. 18:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*akivel
2013. jan. 4. 18:17
 2/11 anonim ***** válasza:
szvsz az a férfi sem különbözik tőle
2013. jan. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
arra az egyre jó egy ideig...:D
2013. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
d*gni jó
2013. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De el sem tudom képzelni miről tudnak akkor beszélgetni, ami szerintem létszükséglet egy ismerkedéshez
2013. jan. 4. 18:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Én úgy veszem észre, hogy az ilyen "lehet, hogy az IQ 40 de a mellbőségem 90" típusú csajok a legkelendőbbek a piacon. Könnyű őket hülyíteni.
2013. jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akinek szexpartner kell biztos, de aki társat akar az szerintem okosat szeretne
2013. jan. 4. 18:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem azért, de szerintem csak nem díjazta a társaságod... Férfiként mondom, tapasztaltam hasonlót, mással jól elvolt.
2013. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kapaszkodj meg nem szexpartnernek hanem sok esetben feleségnek.
2013. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az ilyen lányt nem társalgásra tartják:)
2013. jan. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!