Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért ennyire elutasítóak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért ennyire elutasítóak a horgászokkal szemben?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre az utóbbi időben, hogy amikor szóba kerül a hobbi téma akkor a lányok 80%-a fújjog, illetve elitéli a horgászatot.


17F



2013. jan. 4. 22:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És ennek miköze van a párkapcsolatokhoz? xd
2013. jan. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én nem látok benne semmi érdekeset. Nem tudom, más hogy van vele.
2013. jan. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mert unalmasnak gondolják a horgászatot,horgászokat
2013. jan. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
elmondom, miért. sok horgász amint lehet és van egy kis szabadideje, rögtön kimegy horgászni, a csaj pedig le van ejtve. ettől félnek a nők, hogy egy ilyen komoly és egész embert kívánó hobbi mellett csak másodhegedűsök lehetnek
2013. jan. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Mert nem a lányoknak van kitalálva... Főleg a te korosztályodnak... Ennél jobb csajozós dumát válassz...
2013. jan. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert külső szemmel állati unalmasnak tűnhet. A kukacoktól meg egyebektől még undorítónak is.
2013. jan. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert "szegény állatot báááááncsáááák!". A vegakultusz is erről szól.
2013. jan. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

4-esnek igaza van ;D nem pont az a szabadidős program, amit közösen lehetne csinálni...legalábbis én 16 évesen nem vágyom rá, hogy órákig néma csendben üldögéljek...nem undorító vagy ilyenek, de akkor is.

keress olyan lányt, aki szeret horgászni!

2013. jan. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is horgász vagyok. Egyik bnőm elvittem horgászni. Egy hetes bojlis túra. Első két éjszaka nem volt kapás. De a sátor állta a strapát.
2013. jan. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem ítélem ezt el, miért is tenném? Csak oltári unalmasnak tartom. De ha ez a párom hobbija, maximálisan tiszteletben tartom és legalább tudom, minek örülne ajándékba:D
2013. jan. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!