Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ex téma! Lehetséges, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex téma! Lehetséges, hogy ezért érzem magam rosszul?

Figyelt kérdés

Fél éve szakított velem a barátom azzal az indokkal, hogy már nem szerelmes annyira, mint az elején. Oké felfogtam, nem is faggattam tovább. Akkor úgy voltam vele, hogy jobb ez így, mert az utolsó hónapban már tervezgettem a szakítást. Hanyagolt, de ha találkoztunk akkor hűvösen viselkedett. Meguntam, hogy folyton könyörögni kellett neki, hogy elmondja mi is a problémája. Elhatároztam, mielőtt elutazom az egyik legjobb barátnőmhöz, szakítok vele. Aznap este még találkoztunk,de nem voltam még felkészülve a szakításra. Aztán másnap írt egy üzenetet, hogy vége. Akkor ugye nem akadtam ki, de másnap már felfogtam a dolgot és ,mert akkor döbbentem rá, hogy én még szeretem. Azóta talán 2x ha beszéltünk, de úgy mintha soha nem is lett volna közünk egymáshoz. Lehetséges, hogy azért fáj még mindig ez a szakítás, mert nem én mondtam ki a végét és sérti az egómat?


19/L


2013. jan. 5. 10:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem valószínű,nálunk én kezdeményeztem a szakítást,amit már másnap meg bántam. Most pedig majd bele döglök a fájdalomba.
2013. jan. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!