Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Nektek mennyit számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Nektek mennyit számít ha valaki mosolyog?

Figyelt kérdés
Ugy értem nyilván mindenki azt irja hogy hát jobb,de télleg anyival több embert tud bevonzani,még ha az ember nem is olyan szép?És mi van ha csunyák a fogai?az lehet nagyon visszataszító?

2013. jan. 5. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
ha tiszta sárgák a fogai, sosem mossa akkor visszataszító, és igen...ezerszer megnyerőbb az a lány aki mosolyog
2013. jan. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a komolyabb, durcibb lányok is tetszenek. Valamiért beindulok rájuk.:D
2013. jan. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a vonzás törvényét felejtsd el, hülyeség.


engem meg nem a külső vonz, hanem a személyiség. de a legtöbb ember tényleg külsőre megy.

2013. jan. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen,de ahoz hogy megismerd a személyiségét,oda kell menned hozáá megismerned.Mi alapján mész oda valakihez?
2013. jan. 5. 12:09
 5/6 anonim ***** válasza:
én lány vagyok . és "sajnos" én egész nap mosolygok :D megyek az utcán beszélgetek valakivel és valamiért olyan boldog vagyok hogy elkezdek mosolyogni és néha tök kínos mert azt hiszik flörtölgetni akarok pedig egyszerűen csak boldog vagyok :D vagy volt már olyan is hogy álok a buszmeg.-be oda jön egy fiú hogy látta rá mosolyogtam,nagyon tetszek neki stb. pedig én tényleg nem rá mosolyogtam és nem flörtölgetésből egyszerűen jól esett mosolyogni :) amúgy azért nem olyan vagyok mint valami bolond de én szeretek mosolyogni 15/l
2013. jan. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Én nem? ***** válasza:
Én ölök egy szép mosolyét :D
2013. jan. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!