Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 46 éves vagyok és szűz, gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

46 éves vagyok és szűz, gáz ez? Anyámmal élek, esténként felolvasok neki mert rosszul lát. Hol fogok találkozni a a nagy Ő-vel. És mikor?

Figyelt kérdés
2008. máj. 30. 23:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem járj nyitott szemmel az utcán s ha meglátsz valakit, aki tetszik, akkor szólítsd meg, beszélgess vele. Légy mindenre nyitott, s előbb utóbb a nagy Ő is bekopogat majd az ajtódon. Ha a baráti körödből, vagy az ismerőseid közül jön valaki, aki tetszik, próbálj vele minél többet beszélgetni, minél jobb kapcsolatot kialakítani vele. Légy kitartó, s légy elég bátor, s főleg TÜRELMES!!!! Ne hamarkodj el semmit. Szurkolok érted!
2008. máj. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Ugorj fel egy randihelyre. Mondjuk ide:

[link]

Vagy ide:

[link]


Szerezz legalább egy elektronikus fényképet is magadról (pl. kamerás mobiltelefonnal lehet készíteni).


Egyébként, ha nem kamuzol, és 46 évesen még szűz vagy, akkor nem ártana, ha orvos megnézné a szűzhártyád. Ilyen idősen már jobban jársz, ha orvos vágja át, és nem a párod kísérletezik.


Azért azt leírhatnád, hogy idáig mit csináltál?

Nem kedvelem a kamu kérdezőket. Elveszik a normális válaszolók kedvét.

2008. máj. 31. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nagyon sok 46 éves szűz nő van akik téged keresnek. Csak meg kell nekik adnod a lehetőséget, hogy rád találjanak.
2008. máj. 31. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagy, vagy nő?
2008. máj. 31. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem 16 vagy es otthon unatkozol...
2008. máj. 31. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem is kamu!!!
2008. máj. 31. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
71%
Én 61 éves vagyok és még én is szűz..
2008. máj. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
73%
Nekem az anyám 46 és ő is szűz
2008. máj. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
52%

Jah és apád is meghalt születése előtt :P

Hülye vagy te, csak nem forogsz!


S4L3M

2008. máj. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
68%

Miért gondoljátok,hogy kamu???

Nekem az egyik rokonom(nő) 40 éves és szűz.Szülei elrontották a nevelését és mindig azt mondták ráér férjhez menni,maradjon csak velük otthon,aztán mostmár késő.Vannak ilyenek tényleg!!

2008. máj. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!